Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Жито́мир

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Житомирі

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Житомирі

Зміст:

 1. Вступ

 2. Що таке алкоголізм?

 3. Лікування алкоголізму у Житомирі

 4. Що таке наркоманія?

 5. Лікування наркоманії у Житомирі

 6. Висновок


Алкоголізм та наркоманія — небезпечні залежності, які не можна ігнорувати. Вони ламають долі, приносять горе, проблеми в родинах, і неминуче ведуть до загибелі. Тому при виявленні у близької людини захоплення алкоголем або наркотиками, лікування має бути розпочато без зволікань. І бути грамотним. Затягування посилить стан, що наблизить точку неповернення, коли може бути занадто пізно. У цій ситуації важливо звернутися до надійних фахівців ліцензованого реабілітаційного центру.Лікування алкоголізму та наркоманії у Житомирі – реабілітаційний центр «Троїцький» — повний цикл позбавлення від фізичної та психологічної залежності, перевірені програми, професіонали, досвід. Анонімно.Алкоголізм: ознаки


Синдром алкогольної залежності — хронічне прогресуюче психічне захворювання, що характеризується потягом до алкоголю, з розвитком залежності від нього (психічної та фізичної). Типові ознаки:

 • зникнення контролю над об’ємом випитого,

 • збільшення толерантності до етилового спирту,

 • поява синдрому відміни (абстиненції),

 • провали у пам'яті після сп'яніння.

Алкоголізм формується повільно та непомітно. На перших етапах захворювання слабко помітне вживання спиртного «з нагоди» від початку розвитку психічної залежності. Стати алкоголіком може будь-яка людина, незалежно від статі, віку, спадкової схильності та становища в соціумі. Зазвичай перші ознаки зловживання помічають не самі залежні, а люди їх оточення. До них відносять:

 1. Систематичний прийом невеликої кількості спиртного.

 2. Збільшення кількості випитого, частоти вживання.

 3. Втрата контролю за випитим, неможливість зупинитися, запої.

 4. Заперечення залежності. Абстиненція. Сп'яніння від невеликих доз.

 5. У тверезому стані дискомфорт, дратівливість, агресивність.

 6. Подальше погіршення фізичного, психічного стану.

Лікування алкоголізму у Житомирі


Ваша близька людина має типові симптоми? Заперечує проблему, продовжує пити, не погоджується лікуватися? Не опускайте руки. Телефонуйте прямо зараз до реабілітаційного центру «Троїцький». Тут допоможуть людині з алкозалежністю повернутися до тверезого життя. До ваших послуг професіонали, за плечима яких багаторічний досвід лікування алкоголізму в Житомирі.

Фахівцями нашого реабілітаційного центру використовується ефективна методика психологічної інтервенції (переконання), та визнана у всьому світі реабілітаційна програма «12 кроків» (мінесотська модель).

Унікальність програми полягає в універсальності та прогресивності. Вона підходить будь-якій людині, яка страждає на будь-яку залежність, а також для співзалежних. Головна умова успішності лікування — це твердий намір пацієнта почати жити без стимуляторів. Метод «12 кроків» заснований тільки на духовних орієнтирах, коли особистий досвід одного залежного, який зумів перемогти хворобу, передається іншому, який бажає її позбутися.

Наркоманія: ознаки


Наркоманія — стан пристрасті до вживання речовин, які мають одурманюючий або знеболюючий ефект. Складне прогредієнтне захворювання, типова ознака якого, є швидкий розвиток фізичної залежності з появою тяжкого синдрому відміни (ломки).

Список речовин, які можуть викликати наркоманію досить великий, і постійно поповнюється по мірі синтезу нових субстанцій. Їх приймають внутрішньо, курять, нюхають, вдихають, капають у вічі, вводять у вигляді ін'єкцій (в/миш., в/вен.). Загальні ознаки вживання наркотиків:

 • Різкі перепади настрою, незрозуміла апатія або перезбудження.

 • Надмірна метушливість, балакучість, або замкнутість.

 • Нездоровий колір шкіри, сліди від ін'єкцій.

 • Розширені або звужені зіниці, відчужений погляд.

 • Поява «доказів» — шприців, пакетиків, блістерів від таблеток, ін.

Лікування наркоманії у Житомирі


У алкоголіка та наркомана змінюються життєві орієнтири. Пияцтво та прийом наркотиків стає нормою життя з усіма наслідками. Вони заперечують залежність, і не вважають це проблемою. Вмовити лікуватися таку людину складно і під силу спеціалісту певного профілю, що володіє методикою психологічної інтервенції. Мета якої є стимуляція позитивних змін у мисленні пацієнта, необхідних для усвідомлення ним своєї проблеми та створення потужної мотивації на одужання.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Житомирі — центр реабілітації «Троїцький». Щороку наш центр залишають соціально активні люди, які перемогли залежність та твердо стали на шлях абсолютної тверезості.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати