Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Запоріжжя

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Запоріжжі


Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Запоріжжі

Зміст:

 1. Вступ

 2. Що таке алкозалежність

 3. Лікування алкоголізму у Запоріжжі

 4. Що таке наркозалежність

 5. Лікування наркоманії у Запоріжжі

 6. Висновок

Алкоголізм та наркоманія — тяжкі хімічні залежності, що руйнують здоров'я, психіку, калічать долю, і зрештою, призводять до загибелі. Будь-яка залежність – це хвороба, яку потрібно лікувати. І робити це грамотно. При виявленні у близької людини пристрасті до алкоголю та наркотиків лікування має бути розпочато якомога раніше. У цьому випадку єдиним правильним рішенням буде звернення до профільного ліцензованого центру, який має в штаті досвідчених фахівців.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Запоріжжі: центр «Троїцький». Індивідуальні програми реабілітації, прогресивна методика "12 кроків". Безперервний цикл. Надійно, анонімно.

Ознаки алкозалежності


Алкоголізм — прогредієнтне захворювання, обумовлене психічною та фізичною залежністю від етанолу. З виникненням дисфункціонального стану у разі припинення прийому спиртного з комплексом соматовегетативних розладів та деградацією психіки. Розвивається повільно і непомітно. На початку її формування складно диференціювати випивку «з приводу» від початку хвороби.

Стати алкоголіком може теоретично будь-яка людина незалежно від статевої приналежності, національності, віку, спадковості та соціального статусу. Жіночий алкоголізм формується швидше. Зазвичай перші симптоми помічає не сам залежний, а його найближче оточення. Це:

 • Помірне вживання спиртного регулярно.

 • Збільшення дози та частоти прийому спиртного.

 • Використання будь-якого приводу для випивки.

 • Втрата контролю за спиртним, запої.

 • Заперечення залежності. Сп'яніння від невеликих доз.

 • Поява похмілля (синдрому абстиненції).

 • Дратівливість, агресивність у тверезому вигляді.

 • Погіршення фізичного, психічного стану.

Лікування алкоголізму у Запоріжжі


У близької людини схожі симптоми? Заперечує свою залежність від алкоголю, п'є, та не бажає лікуватися? Не впадайте у відчай. Телефонуйте прямо зараз до центру «Троїцький». Тут точно знають, як допомогти повернутись до тверезого життя. Терапію проводять провідні психотерапевти наркологічного профілю, які мають багаторічний досвід лікування алкоголізму у Запоріжжі.

У нашому центрі практикують прогресивний метод інтервенції (переконання) та визнану в усьому світі універсальну реабілітаційну програму «12 кроків» (мінесотська модель).

Її унікальність полягає в ефективності та актуальності при різних видах залежності та співзалежності. Окрім позбавлення від пристрасті до алкоголю чи наркотиків, програма дозволяє скоригувати світогляд людини, змістити акценти на головні людські цінності. Основна умова одужання — тверде бажання пацієнта навчитися жити без стимуляторів.

Методика «12 кроків» заснована на духовних орієнтирах, коли досвід від одного залежного, який зумів перемогти хворобу, передається іншій людині, яка бажає її позбутися.

Ознаки наркозалежності


Наркоманія — це патологічний стан хворобливого пристрасті до прийому речовин, здатних викликати ейфорію. Тяжке захворювання, що стрімко розвивається, призводить до руйнування особистості та нерідко закінчується смертю від передозування. Відмінною ознакою наркотичної залежності є поява синдрому відміни (ломки), що виникає після припинення вживання наркотику.

Перелік речовин, що викликають наркоманію, поширюється в результаті синтезу нових субстанцій. Наркотики приймають внутрішньо у вигляді таблеток, порошків, розчинів. Їх нюхають, курять, вдихають, капають у вічі, вводять у вигляді ін'єкцій. Загальні ознаки вживання наркотиків:

 • Нестабільність настрою, незрозуміла апатія, перезбудження.

 • Гіперактивність, метушливість, балакучість або навпаки.

 • Нездоровий колір шкіри, висипання, сліди від ін'єкцій.

 • Відчужений погляд, розширені, звужені зіниці.

 • "Докази" — шприци, пакетики, упаковки від ліків.

Лікування наркоманії у Запоріжжі


У залежної людини змінюються життєві орієнтири. Вона поступово випадає з колії здорового соціуму. Випивка та вживання наркотиків стає у порядку речей. Та усіляко заперечує проблему. Умовити залежного лікуватися під силу лише фахівцю. Для цього використовується ефективна методика психологічної інтервенції (переконання), що проводиться у ліцензованому наркологічному реабілітаційному центрі. Метою терапії є усвідомлення пацієнтом своєї залежності, та створення у нього потужної мотивації на повне одужання.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Запоріжжі — центр реабілітації «Троїцький». Бажаєш стати на шлях тверезості? Не сумнівайся! Телефонуй!

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати