Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Вінниця

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Вінниці

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Вінниці

Зміст:

 1. Вступ

 2. Що таке алкоголізм?

 3. Лікування алкоголізму у Вінниці

 4. Що таке наркоманія?

 5. Лікування наркоманії у Вінниці

 6. Висновок


Алкоголізм та наркоманія — важкі залежності, що ведуть до загибелі, зламаної долі, горю та виникнення серйозних проблем у родичів. Тому при виявленні у близької людини потягу до спиртного або захоплення психостимуляторами, лікування має бути розпочато якнайшвидше. І бути правильним. Зволікання лише погіршить стан та наблизить точку неповернення, коли вже буде занадто пізно. Тут важливо звернутися до професіоналів у ліцензований центр, який має у штаті досвідчених наркологів та психотерапевтів.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Вінниці — центр «Троїцький» — повний цикл позбавлення фізичної та психологічної залежності, ефективні програми, фахівці експертного рівня, багаторічний досвід. Професійно, надійно, анонімно.

Алкоголізм


Синдром алкогольної залежності —  прогресуюче психічне захворювання, що характеризується пристрастю до алкоголю з формуванням психічної та фізичної залежності від нього. Типові маркери хвороби:

 • втрата контролю за кількістю випитого,

 • збільшення толерантності до етанолу,

 • синдром відміни (абстиненції),

 • поява провалів у пам'яті під час сп'яніння.


Алкоголізм формується повільно та непомітно. На перших етапах хвороби складно розрізнити вживання з нагоди від початку виникнення психічної залежності. У групі ризику може опинитися будь-яка людина незалежно від віку, спадковості, статі та соціального статусу. Зазвичай перші «дзвіночки» хвороби відмічає не сам залежний, а його оточення. До них відносяться:

 • Регулярний прийом невеликої кількості спиртного.

 • Збільшення обсягу, частоти вживання алкогольних напоїв.

 • Використання будь-якого приводу, щоб випити.

 • Втрата контролю за випитим, запої.

 • Заперечення своєї залежності. Сп'яніння від невеликих доз.

 • Поява похмілля (синдрому абстиненції).

 • Дискомфорт у тверезому стані, дратівливість, агресивність.

 • Погіршення фізичного, психічного стану. Деградація особи.


  Лікування алкоголізму у Вінниці.


  У вашого близького схожі симптоми? Заперечує залежність, продовжує пити та не бажає лікуватися? Не опускайте руки. Телефонуйте прямо зараз. Фахівці нашого реабілітаційного центру «Троїцький» допоможуть повернутися до колишнього тверезого життя. До ваших послуг досвідчені психотерапевти, наркологи, які мають багаторічний успішний досвід лікування алкоголізму у Вінниці.

  У стінах нашого центру використовується прогресивна методика психологічної інтервенції (переконання) та визнана у всьому світі реабілітаційна програма «12 кроків» (міннесотська модель).

  Унікальність програми полягає в її універсальності та ефективності. Вона підходить будь-якій людині, яка страждає на будь-яку залежність, а також для співзалежних родичів та їх близьких. Головна умова — це тверде бажання пацієнта почати жити без алкоголю чи наркотиків. Методика «12 кроків» заснована на духовних принципах, коли досвід від одного залежного, здолавшого залежність, передається іншому, який бажає її позбутися.


  Що таке наркоманія


  Наркоманія — стан хворобливої ​​пристрасті до речовин, що мають одурманюючую або знеболювальну дію. Тяжке прогредієнтне захворювання, характерною ознакою якого є поява синдрому відміни (ломки).

  Перелік речовин, здатних викликати наркоманію достатньо великий. Він постійно  поповнюється в рузультаті синтезу нових субстанцій. Шляхи введення наркотичних речовин в організм також дуже різноманітні. Їх вживають усередину, нюхають, вдихають, закапують у вічі, вводять як ін'єкцій. Загальні моменти, якими можна припустити, що людина приймає наркотики.

  • Перепади настрою, апатія, перезбудження.

  • Метушливість, балакучість, замкнутість, скритність.

  • Нездорова шкіра, сліди ін'єкцій.

  • Хронічний нежить, сухий кашель.

  • Розширені або звужені зіниці.

  • Порушення сну, концентрації, пам'яті.

  • Поява «доказів» — шприців, пакетиків, блістерів від таблеток, ін.


   Лікування наркоманії у Вінниці


   У алко- або наркозалежної людини кардинально змінюються життєві орієнтири. Пияцтво та вживання наркотиків стає в порядку речей. Вони всіляко заперечують свою проблему. Умовити таку людину розпочати лікування під силу спеціалісту психологічного профілю. Для цього використовується методика психологічної інтервенції (переконання), яку проводять у реабілітаційному центрі. Мета терапії —  усвідомлення пацієнтом своєї проблеми, та створення потужної мотивації на одужання.

   Лікування алкоголізму та наркоманії у Вінниці – центр реабілітації «Троїцький». Щорічно стіни нашого центру залишають вільні від залежностей, соціально активні люди, які перемогли свою хворобу.

   Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

   095 522 15 73

   098 258 41 69

   Або замовте дзвінок!

   Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
   Ліцензії та сертифікати