Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Програма реабілітації

Наші фахівці
Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу
Лікар нарколог, вищої категорії

Лікування наркоманії та алкоголізму в Києві

В основі роботи нашого центру «Троїцький» в Києві лежить програма «12 кроків», Міннесотська модель. Дана програма була розроблена в США 80 років тому і показала себе як найбільш ефективна в роботі з залежностями. На основі програми була створена так звана Міннесотська модель лікування, що припускає участь професіонала - психотерапевта.

У роботі з пацієнтами ми дотримуємося таких принципів:

Залежність (алкоголізм, наркоманія, ігроманія) - це смертельна хвороба, яка потребує тривалого лікування та підтримки тверезості все життя.

Детоксикація не їсти лікуванням від залежності, а тільки першим етапом на шляху до одужання.

Одужання пацієнта неможливо без одужання його близьких.

Успішність лікування залежить від комплексного впливу на пацієнта.

Перебування в лікуванні досить довго, до закінчення реабілітаційного процесу має вирішальний вплив на тверезість людини.

ПослугаЦіна
Реабілітація
18000 грн в місяць
Амбулаторна програма
12000 грн в місяць
Первинна консультація психолога
1000 грн
Психотерапевтичний індивідуальний курс
от 800 грн консультація


Етапи реабілітаційного процесу:

І етап - підготовчий (детоксикація медичних препаратів, консультування клієнта і його близьких, мотиваційна бесіда)

ІІ етап - основний (стаціонарне перебування на реабілітаціооном центрі)

lll етап - етап адаптації до тверезого життя (амбулаторна програма, відвідування груп взаємодопомоги АА / АН)

IV - етап підтримки тверезості (відвідування груп взаємодопомоги АА / АН, індивідуальне консультування, участь в заходах реабілітаційного центру)

У реабілітаційному центрі "Троїцький" в Києві функціонує стаціонарна і амбулаторна програми, які включають в себе необхідний набір заходів, відповідно до існуючих стандартів надання наркологічної допомоги.

Лікування хімічної залежності (алкогольна залежність, наркотична залежність) можна розділити на наступні етапи:

Етап 1 - Один з основних симптомів хімічної залежності - гострий абстинентний синдром або синдром відібрання, який виникає як наслідок відмови від алкоголю або наркотиків. Це суто медична сфера, самолікування тут не підходить, більш того, воно може бути згубним і привести до перехресної залежності.

Детоксикація необхідна, якщо є симптоми гострого абстинентного синдрому: ломота в кістках, біль у м'язах, безсоння, сльозотеча, діарея, нав'язливе, важкоконтрольованих бажань вжити наркотик (патологічний потяг). Детоксикація НЕ проводиться в разі залежності від психостимуляторів! При алкогольної залежності медичне втручання проводиться тільки для обриву запою. В цьому випадку медична допомога може бути життєво необхідною!

Куди звернути для проведення детоксикації в Києві:

Стаціонари:

вул. Фрунзе, 103, 28-е відділення

вул. Червоноткацька 1/12

Амбулаторна детоксикація:

вул. Смоленська, 8

вул. Червоноткацька 1/12

Сама по собі детоксикація без подальшої тривалої реабілітації абсолютно неефективні, рецидиви (повернення до вживання наркотиків відбувається в 100% випадків). Після проведення детоксикації готовність залежного різко знижується, оскільки виникає ілюзія "я вже вилікувався". Це не так, проблема з тілом - найпростіша і швидко можна вирішити. Тому дуже важливо, щоб відразу після проходження детоксикації залежний потрапив на реабілітацію. "Відразу" позначає в той же день. Наші фахівці можуть забезпечити супровід (буквально: водити за руку) залежного в центр і продовжувати його супроводжувати, поки він не зміцніє у своєму рішенні лікуватися. Такі заходи можуть здатися зайвими, але, як показує досвід, в перший тиждень-дві проходження реабілітації вони виправдані

Етап 2 - Доводити до ладу свій розум і емоції.

Хімічна залежність - це захворювання, яке вражає всю людину, тобто його тіло, розум, емоції і дух. Якщо ви багато років зловживали алкоголем і / або наркотиками, у вас є психологічна залежність, основний симптом якої т.зв. патологічний потяг або сильна потреба в речовині. Його природа і біохімічна і поведінкова. Більшості людей здається, що якщо вони впоралися зі своїм хворобливим станом, то тепер вони можуть жити, як «нормальні люди». Але це помилка, оскільки для більшості статевозрілого населення нашої країни «нормою» вважається помірне (або не помірне) вживання алкоголю та інших психоактивних речовин. Для залежної людини така «норма» бажана, але на жаль, недосяжна мета. Вижити в суспільстві з міцними алкогольними традиціями непитущому людині ой як непросто! Або, наприклад, «вічні цінності»: побудувати будинок, посадити дерево, народити сина ... зробити кар'єру, досягти фінансового успіху або суспільного визнання ... Все це чудово, але для алкоголіка або наркомана не може бути головною метою. Їх головна мета - досягти тверезості і зберегти її. А це важко зробити з розхитаними емоціями і нездоровим мисленням. Тому відразу після детоксикації необхідна тривала психологічна реабілітація. Як ви думаєте, чи можна вилікувати за тиждень або місяць захворювання, яким ви страждали рік, п'ять чи десять років? Відповідь очевидна: немає. Тому, чим довше ви лікуєтеся, тим вище ймовірність успішного результату - стійкої ремісії.

Етап 3 - Поверни свої соціальні зв'язки.

Через тривале вживання алкоголю і / або наркотиків люди, як правило, втрачають соціальні зв'язки: втрата навичок вчитися або працювати, зруйновані взаємини з сім'єю і друзями, невміння відпочивати і отримувати задоволення без алкоголю і / або наркотиків, труднощі в протистоянні соціальному тиску.

Будь-яка реабілітація рано чи пізно закінчується і реабілітант виявляється перед необхідністю якось будувати або відновлювати своє життя. На перших етапах одужання основною підмогою в цьому можуть стати групи Анонімних Алкоголіків (АА) або Анонімні Наркомани (АН), близьке оточення. Найголовніше - не боятися! Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Етап 4 - Підтримувальний.

«Спасибі хронічних хвороб, вони змушують людину вести здоровий спосіб життя» (Воннегут).

Оскільки алкоголізм і наркоманія - хронічні захворювання, після фази інтенсивного неминуча стадія що підтримує лікування. Систематичне відвідування груп взаємодопомоги Анонімні Алкоголіки та Анонімні Наркомани та дотримання нескладних правил допоможе уникнути зриву.


Що таке амбулаторна програма (денний стаціонар)

Переваги та недоліки амбулаторної програми

Існує думка, що людям, що страждають від наркоманії, реабілітацію найкраще проходити в стаціонарному центрі, тобто в закритому приміщенні або будинку, бажано далеко від місця проживання (а значить місць спокуси і спогадів), і - чим довше, тим краще! Є в цьому частка істини, але тільки частка. Повноцінна амбулаторна програма нітрохи не менш ефективна, ніж стаціонарна при певних умовах:

 • залежний не відчуває гострого абстинентного синдрому ("ломки");
 • залежний пройшов детоксикацію і мотивований на проходження психологічної реабілітації;
 • залежний отримує підтримку від своєї сім'ї;
 • залежний не розриває і без того не численні соціальні зв'язки (виключаючи оточення т.зв. "друзів-сподвижників"). Тривала відсутність у звичному середовищі вимагає подальшої досить тривалої адаптації, особливо з огляду на темп сучасного життя.

Що входить в реабілітаційну програму нашої клініки в Києві:

 1. Письмові заняття (робота по кроках АА і АН)
 2. Читання відповідної методичної літератури про одужання
 3. Групове консультування (групова психотерапія)
 4. індивідуальне консультування
 5. Арт-терапія
 6. Інформаційні лекції
 7. Спортивні заходи (футбол, баскетбол, теніс)
 8. відвідування сауни
 9. Перегляд тематичних фільмів
 10. Навички соціальної адаптації
 11. Групи взаємодопомоги (АА і АН)

Що включає в себе реабілітаційний процес:

Розпорядок дня в Клініці:

7:00 - Підйом

7:15 - Ранкові процедури

7:30 - Зарядка

8:00 - Сніданок

9:15 - Медитація

9:30 - Письмова робота / Спортивні заходи

11:00 - Навички соціальної адаптації

12:30 - Чаювання

12:45 - Читання програмної літератури

14:00 - Обід

15:00 - Медитація

15:15 - Групова терапія

17:00 - Полудень

17:15 - Інформаційне заняття / перегляд програмних фільмів

18:30 - Антистрессовая релаксація

20:00 - Вечеря

21:00 - Робота по 10-му кроці

22:00 - Підготовка до сну

23:00 - Відбій

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Умови
Ліцензії та сертифікати