Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Полтава


Лікування та реабілітація наркоманії та алкоголізму в Полтаві

 1. Комплексне лікування наркоманії та лікування алкоголізму
 2. Як відбувається лікування у реабілітаційному центрі
 3. Анонімне лікування алкоголізму та лікування наркоманії

Комплексне лікування наркоманії та лікування алкоголізму у Полтаві


Комплексне лікування наркоманії та алкоголізму у Полтаві з ухилом на психологічну допомогу, за методикою міннесотської моделі реабілітації та програми 12 кроків. Ця програма зарекомендувала себе по всьому світу як найефективніша допомога людям у лікуванні залежностей. 12 крокова програма духовна, але не релігійна і має наголос на розвитку розуміння суті проблемні та вміння впоратися з бажанням вживати алкоголі чи наркотики. Допомагає виростити особисті якості людини і опрацювати дефекти характеру, які заважають людині жити здоровим життям.


Завдяки цьому випускники нашого центру залишаються тверезими та не продовжують вживати. Вони розвиваються, як особистості знаходять нові інтереси в житті та прагненні досягати своїх цілей.

Як відбувається лікування у реабілітаційному центрі Троїцький


Лікування починається з виявлення стадії залежності та надання пацієнту медичної допомоги. Детоксикація проходить під наглядом досвідчених фахівців, які підберуть курс детоксу залежно від тяжкості наркотику та час вживання. Для кожного пацієнта наш реабілітаційний центр розробляємо індивідуальний курс, який допоможе повернути фізичне, духовне та психологічне здоров'я людини.


Наступним етапом йде робота над духовним здоров'ям людини, мається на увазі, що людина поглиблюється в проблеми, які привили її до вживання наркотиків або алкоголю.

У цей етап входять такі терапії як:

 • Групова психотерапія
 • Робота з психотерапевтом
 • Арт терапія
 • Сімейна психотерапія


Це допомагає людині розвивати особисті якості та працювати над дефектами характеру. Завдяки цьому залежний зможе по-новому поглянути на проблему і життя і прийняти вірні рішення у майбутньому.Наступним етапом йде набуття здорового способу життя та набуття нових навичок, які допоможуть надалі проводити час з користю. У нашому реабілітаційному центрі є тренажерний зал, який допоможе зміцнити здоров'я. Також у центрі проводяться спортивні заходи, які допомагають зміцнити інтерес до спорту. Наші пацієнти ходять на футбольне поле та грають у футбол, поділяючись на команди між собою. Це вчить знаходити спільну мову з іншими людьми та з користю провести час.


Наступним етапом іде підготовка пацієнта до соціуму.

Ресоціалізація є важливим етапом лікування алкоголізму та наркоманії. Від нього залежить подальше одужання пацієнта у дружині. Адже вийшовши з реабілітаційного центру людина стикається раніше ворожим і агресивним на його думку соціумом. На цьому етапі пацієнт набуває нових навичок у побудові здорових соціальних зв'язків. Адже в соціумі так легко піддатися спокусі, зустрівши старих знайомих (співспоживачів) або пройшовши поряд у місцях частого вживання. Це одна з багатьох причин, на яких залежний може зірватися і почати вживати заново. Ми допомагаємо знайти правильне мислення і отримати навички, які допоможуть не піддатися цій спокусі.


На цьому етапі пацієнт проходить такі заходи як:


 • Відвідування груп взаємодопомоги анонімних алкоголіків та анонімних наркоманів. На цих зборах люди діляться досвідом, який допомагає справлятися з проблемами в житті.
 • Відвідування з працівниками центру різних культурних заходів як: театр, кіно, виставки та інші соціальні активності.
 • Допомога у опрацюванні навичок у нестандартних для пацієнта ситуаціях. Надалі розбирання цих ситуацій із психотерапевтом.
 • Проведення активних заходів, походів на природу, ігри в теніс та інші активні види часу проведення.

Усі заходи проходять під нагляд досвідчених працівників центру.


Анонімне лікування алкоголізму та лікування наркоманії у Полтаві

Лікування в реабілітаційному центрі проходить строго анонімно і не бути зазначеним у державних установах. Наші працівники це професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід лікування залежностей. Якщо близька людина зіткнулася з алкоголізмом чи наркоманією звертайтеся до нашого реабілітаційного центру і ми вам допоможемо. Наша мета це допомагати знайти нове, здорове і тверезе життя людині. Звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, або замовте дзвінок у формі контактів нижче.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати