Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Про реабілітаційний центр "Троїцький"

Реабілітаційний центр «Троїцький» м.Київ був заснований в 2007 році, як амбулаторна програма реабілітації алко та наркозалежних на базі Київської міської психіатричної лікарні №1 ім. І.П. Павлова. У 2012 році паралельно з амбулаторної програмою відкрився реабілітаційний центр із перебуванням у стаціонарі в Києві.

У реабілітаційному центрі працює команда однодумців і професіоналів. Серед учасників нашої команди є люди, які самі страждали алко-, наркозалежністю і ігроманію, пройшли шлях реабілітації, мають відповідну освіту і постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. Ми беремо активну участь в громадських програмах протидії алкоголізму та наркоманії в Україні.

В основі нашої роботи лежить програма «12 кроків», штаті Міннесота модель. Також ми використовуємо методи когнітивної і поведінкової терапії, арт-терапії, гештальт-терапії та ін. Ми не тільки навчаємо людини жити без наркотиків і алкоголю, а також працюємо з усією системою цінностей клієнта. В процесі реабілітації ми проводимо індивідуальні та групові терапії, інформаційні лекції та відеолекторії, сімейне консультування і сімейні психотерапії, психологічні та соціальні тренінги, спікерські заняття, культурно-масові заходи, складаємо програму тверезості, надаємо після реабілітаційне консультування.


Всі заходи проводять дипломовані та сертифіковані фахівці, що мають досвід роботи з залежними людьми.

Наш реабилитационный центр:


Літній терапевтичний табір м.Бердянськ 2020:

Ліцензії та сертифікати