Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Новини

Лікування наркозалежних в реабілітаційному центрі
2 Листопада 2020 в 09:26

Лікування людей, які страждають від наркотичної залежності - комплексний захід, який вимагає кваліфікованого підходу і терпіння. Найчастіше ефективна терапія можлива лише в спеціальних місцях - реабілітаційних центрах. Завдання даного закладу - екстрена допомога, реабілітація, а також повернення суспільству повноцінної особистості, яка вміє себе контролювати і порвала з згубною пристрастю.

Як вибрати реабілітаційний центр
1 Вересня 2020 в 10:15

Наркоманія може стати дуже серйозною проблемою, яка зачіпає не тільки самого залежного, але і його оточення, родичів. Для багатьох це стає несподіванкою, через що виникають проблеми при виборі оптимального методу лікування. Можна зустріти багато оголошень, в яких пропонують вилікуватися від різних форм залежності максимально швидко. Але це далеко не завжди правильне рішення, тому що працює багато шахраїв. Оптимальним варіантом може стати реабілітаційний центр в Україні, який має перевіреною репутацією, може надати реальну допомогу. Потрібно розуміти, як підійти до вибору, щоб отримати кваліфіковане лікування.


Що називають «аптечними наркотиками»
6 Серпня 2020 в 18:10

«Аптечні наркотики» (АН) - загальновживана назва лікарських препаратів, які можна купити в аптеці, часто навіть без рецепта, і які використовуються споживачами наркотиків в немедичних цілях для досягнення стану, схожого на наркотичне сп'яніння. Маються на увазі аптечні препарати, що вживаються самі по собі, в поєднанні з іншими, а також використовувані в процесі приготування (прекурсори) інших наркотичних речовин.

«Вуличний» метадон
22 Липня 2020 в 18:27

В даний час метадон відомий як засіб замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для лікування опіоїдної залежності. Але є у нього і зворотна сторона медалі - нелегальне використання, коли наркозалежний чоловік набуває виготовлене кустарним способом речовина. Вживання нелегального метадону несе серйозні ризики для здоров'я і життя споживача наркотиків.

1
Ліцензії та сертифікати