Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Львів

 Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Львові

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Львові

Зміст

 1. Вступ

 2. Що таке алкоголізм

 3. Лікування у Львові

 4. Що таке наркоманія

 5. Лікування у Львові

 6. Висновок

Алкоголізм та наркоманія формуються при системному вживанні спиртного та наркотичних речовин. Це небезпечні хімічні залежності, які потрібно лікувати як будь-яку хронічну хворобу. Без належної терапії та реабілітації здатні серйозно підірвати здоров'я, скалічити долю або призвести до загибелі.

Цироз печінки, деградація особистості, смерть від передозування — звичайний фінал психофізичної залежності від алкоголю чи наркотиків. Тому при виявленні у близької людини хворобливого захоплення стимуляторами повинні бути вжиті відповідні заходи.

Що робити у такому разі? — Звертатись до фахівців.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Львові — ліцензований реабілітаційний наркоцентр «Троїцький». Повний цикл позбавлення від алко-наркозалежності. Допомога співзалежним родичам. індивідуальні програми. Сімейна психотерапія. Досвід.

Алкоголізм: як розпізнати


Синдром алкозалежності є хронічним захворюванням, що полягає у психічній та фізичній залежності від спиртного. Він виникає не раптово. Для його формування потрібні певні передумови (спадковість) і відносно регулярне вживання алкоголю, неважливо якої міцності. Як будь-яка хвороба, має свій початок, стадії розвитку та фінал. Який благополучний за умови раннього початку лікування.

При системному надходженні спиртного в організм спочатку формується психічна, потім фізична залежність від етанолу. Теоретично алкоголізм може розвинутись у будь-якої людини з різною швидкістю та часткою ймовірності. У жінок доведено, швидше. Важливу роль відіграють спадковість, оточення, та традиції вживання алкоголю. Зазвичай перші симптоми хвороби помічають близькі людини, яка п'є. Це:

 • Зловживання алкоголем, спочатку у нешкідливих кількостях.

 • Поступове збільшення вживаного алкоголю, втрата контролю, запій.

 • Підвищення толерантності до етилового спирту.

 • Абстиненція, що полегшується прийомом нової порції спиртного.

 • Поява епізодів короткочасної амнезії після п'янки.

 • Заперечення своєї залежності. Сп'яніння від невеликих порцій.

 • У тверезому стані дискомфорт, що виявляється дратівливістю, агресивністю.

Лікування алкоголізму у Львові


Знайомі симптоми? Ваша близька людина часто випиває, з'явилися запої, заперечує проблему? Важко переконати лікуватися? Не опускайте руки. Зверніться до центру «Троїцький».

Тут допоможуть будь-кому стати на шлях абсолютної тверезості. До ваших послуг професіонали експертного рівня із багаторічним досвідом лікування алкоголізму у Львові. Комфортний цілодобовий та денний стаціонар. Сучасні ефективні програми.

У центрі практикується ефективний метод психологічної інтервенції (переконання). І унікальна, визнана у розвинених країнах світу, універсальна програма реабілітації залежних «12 кроків» (мінесотська модель).

Її унікальність полягає в ефективності, доступності та універсальності. Вона актуальна і з успіхом використовується за будь-якої форми девіантної поведінки різних видів адикцій та для допомоги співзалежним родичам. Основна умова успішності терапії — це тверде бажання залежної людини розпочати тверезе життя.

Основою методики є духовні (нерелігійні) орієнтири. І безцінна допомога «товаришів по нещастю», коли пережитий досвід від одного залежного, що звільнився від пристрасті, передається іншому, який твердо вирішив стати на шлях тверезості.

Наркозалежність: як розпізнати


Наркоманія — залежність від речовин, що здатні викликати стан ейфорії. Тяжке прогресуюче захворювання, типова ознака якого — ломка (синдром відміни). Це комплекс симптомів, що виникають після припинення надходження наркотичної речовини до організму. Виявляється:

 • Надмірною пітливістю.

 • Нудотою, блювотою, судомами.

 • Перезбудливістю, нападами агресії.

 • Болями у суглобах, м'язах, кістках.

Ознаки наркоманії:

 • Зміна поведінки.

 • Перепади настрою.

 • Безпричинне схуднення.

 • Висипання на шкірі.

 • Неадекватна реакція зіниць.

 • «Докази»: сліди від ін'єкцій на тілі, упаковки від таблеток, ін.

Лікування наркоманії у Львові


У залежного кардинально змінюються життєві орієнтири. Основним сенсом життя стає вживання стимуляторів і уникнення реальності. Адиктивна особистість завжди заперечує свою залежність. І це головна проблема. Вмовити таку людину на терапію може тільки психотерапевт, який володіє методикою психологічної інтервенції

Це сеанси довірчих розмов, під час яких стимулюються позитивні зміни у мисленні пацієнта. Їм усвідомлюється власна хвороба і формується мотивація на одужання.

Надійне лікування алкоголізму та наркоманії у Львові – центр «Троїцький». Телефонуйте. Ми знаємо, як вам допомогти.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати