Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування сольової наркоманії

Наші фахівці
Лікар нарколог, вищої категорії
Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу

Помощь в лечение от солевой зависимости

Існує багато різноманітних видів наркотиків, серед яких солі. Останнім часом в Україні залежність від них стає дедалі поширенішою проблемою, для усунення якої треба звернутися до сучасного наркологічного центру. Це дозволить зробити лікування наркоманії максимально ефективним та безпечним.


Лікування сольової залежності у реабілітаційному центрі


Щоб досягти потрібного результату лікування, необхідно звернутися до професіоналів у сучасний центр реабілітації. Такий підхід гарантує максимальну ефективність та повний набір інших переваг. Індивідуальний підхід застосовується всім пацієнтів, що забезпечує відновлення психологічного і фізичного стану. У процесі застосовуються сучасні методики, які можуть індивідуально коригуватися, безпечні та ефективні медикаменти, решта перевірених інструментів лікування.


 Телефонуйте для безкоштовної консультації!

095 522 15 73

098 258 41 69ПослугаЦіна
Реабілітація
18000 грн в місяць
Амбулаторна програма
12000 грн в місяць
Первинна консультація психолога
1000 грн
Психотерапевтичний індивідуальний курс
от 800 грн консультація


Особливості сольової залежності

Цей наркотик став таким поширеним через відносно високий рівень доступності. Речовина не так складно готувати, як деякі інші види наркотиків, але залежність від його вживання дуже стійка. Вона проявляється різних рівнях, як психологічному, і фізіологічному. Якщо вчасно не вжити жодних заходів, є ризики повної руйнації особистості і навіть смерті.

Це небезпечний наркотик, який має на організм людини істотний негативний вплив. Зникає почуття безпеки, поступово стираються межі між реальним світом та уявним. Серед основних негативних наслідків можна назвати:


Що таке "Солі"

Це синтетична наркотична речовина, яка провокує швидке виникнення залежності. Позбутися проблеми самостійно дуже складно. Тільки професійний підхід може дати нормальний результат. Достатньо кількох прийомів, щоб утворилася стійка залежність. Якщо не приймати більше речовини, починається сильна ламка. Залежні у такому стані стикаються з різноманітними проблемами, що не можуть їх вирішити самостійно. Тільки звернення за кваліфікованою допомогою дає шанс одужати. Важливо вчасно розпочати лікування сольової залежності.

Этапы лечения

Є кілька основних етапів лікування такої залежності. Насамперед потрібно очищення організму, навіщо проводиться процедура детоксикації. Вона має комплексний характер. Комплексна детоксикація за допомогою медикаментів поступово дає змогу усунути основні симптоми ломки, допомогти людині знову відчути себе нормально. Також важливим етапом стає надання психологічної допомоги. У реабілітаційному центрі над цим працюють компетентні професіонали, які мають досвід, знання та все інше. Важливою складовою лікування стають різні види терапії, серед яких групова та індивідуальна. Психологічне становище відновлюється, даючи можливість повернутися до повноцінного життя. Після цього проводиться етап реабілітації.

Последствия приема солей

  Це небезпечний наркотик, який має на організм людини істотний негативний вплив. Зникає почуття безпеки, поступово стираються межі між реальним світом та уявним. Серед основних негативних наслідків можна відзначити:

 • Порушення мозкової діяльності.
 • Поразка різних внутрішніх органів.
 • З'являються суїцидальні нахили.

Основные симптомы зависимости от солей

Наркотична речовина має низку симптомів, які свідчать про вживання. Серед них можна виділити:

 • Часті неспокійні рухи.
 • Скрегіт зубів через спазми відповідних м'язів.
 • Різке схуднення.
 • Проблеми із сном, апетитом, підвищений рівень тривожності.
 • Сухість у роті, підвищення температури
 • Розширені зіниці та ін.

Якщо виявлено такі симптоми, дуже важливо звернутися до професіоналів для діагностики та початку комплексного лікування.


Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Умови
Ліцензії та сертифікати