Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування пивного алкоголізму

Наші фахівці
Лікар нарколог, вищої категорії
Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу

Багато хто думає, що найжахливішим алкогольним напоєм є горілка. Адже пиво має нижчий градус і відповідно не може викликати залежність. Однак це серйозна помилка. Пивний алкоголізм, ознаки якого визначаються не відразу, це досить поширене і серйозне захворювання, лікування якого необхідно витратити багато часу і сил. Що ж є причиною і як відбувається лікування пивного алкоголізму?


Причини пивного алкоголізму

Лечение пивного алкоголизма и реабилитация алкоголиков

Насправді не часто вживання пива в помірних дозах, який завжди є першим щаблем до алкоголізму. Однак, як тільки ви помічаєте, що у вашому оточенні є людина, яка жодного дня не може прожити без слабоалкогольного напою з хмелю, можете бути впевнені, що вона почала розвиватися залежність.

ПослугаЦіна
Реабілітація
18000 грн в місяць
Амбулаторна програма
12000 грн в місяць
Первинна консультація психолога
1000 грн
Психотерапевтичний індивідуальний курс
от 800 грн консультація


Першими симптомами такого захворювання є:

 1. Втрата контролю за кількістю випитого. Якщо раніше людині для поліпшення настрою або відновлення сил після роботи (хоч це вельми сумнівний спосіб відновити сили) необхідно було випити один келих, то тепер не може обмежитися двома літрами.
 2. Заперечення проблеми. Часто алкоголіки заявляють, що не мають залежності від спиртних напоїв. Заяви можуть супроводжуватися криками та агресією.
 3. Пошук приводів. Щоб не вславитися алкоголіком в особі інших, люди, які страждають від пивної залежності, постійно шукають нові приводи випити.

Причинами зависимости от пива, как и от любых других спиртных напитков являются:

 • проблеми на роботі;
 • конфлікти у сім'ї;
 • фінансові труднощі;
 • стан депресії чи сильного стресу;
 • бажання вписатися в компанію (особливо у підлітків)

Лікування пивного алкоголізму

Щоб розпочати лікування, необхідно виявити дане захворювання. На жаль, це не завжди можливо. Людина, що випиває, думає, що, вживаючи слабоалкогольний напій, у неї не може розвинутися залежність. Тому він всіляко заперечує необхідність звернення до спеціальних центрів і думає, що легко може кинути.

Згодом такі люди можуть ставати не лише асоціальними, а й небезпечними для суспільства. Як і інші типи алкоголізму, пивна залежність негативно впливає на нервову систему людини, призводить до порушення координації, агресії, короткочасної втрати пам'яті.

Реабілітаційний центр Троїцький здійснює лікування пивного алкоголізму у Києві у кілька етапів.

 1. Визнання проблеми. Це перший крок, необхідний повноцінного лікування. Поки людина не зрозуміє, що від її пристрасті до алкоголю страждає не тільки вона, а й її сім'я, позитивного ефекту не буде. Прискорити розуміння серйозності проблеми може розмова з психологом, який розповість про те, чому такий слабоалкогольний напій, як пиво, може спричинити серйозну залежність та бути загрозою життю.
 2. Детоксикація. Під час вживання алкоголю у людини в організмі накопичується безліч отрут та токсинів, які необхідно вивести.
 3. Реабілітація. Групові заняття, фізичні вправи, особисті бесіди з психологом та багато іншого дозволяють забути та повернутися до нормального життя.

Пивний алкоголізм, лікування якого здійснюється у спеціалізованих центрах, розвивається настільки повільно, що намацати грань між одним келихом кілька разів на тиждень та залежністю від слабоалкогольного напою досить важко. У будь-якому разі, при перших ознаках проблеми необхідно звертатися до фахівців, які призначають лікування, орієнтуючись на ваш конкретний випадок. Спеціально розроблена програма допоможе вам і вашим близьким назавжди забути про таке слово, як алкоголізм, і повернутися до колишнього радісного життя.

 

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Замовити дзвінок

Умови
Ліцензії та сертифікати