Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування метадонової залежності

Наші фахівці
Лікар нарколог, вищої категорії
Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу

Зміст: 

 1. Що таке метадон 

 2. Лікування наркоманії в Україні 

 3. Наслідки 

 4. Метадоновая ломка: що робити 

 5. Реабілітація 

 6. Висновок 

Залежність від метадону лікуванняМетадон — сильнодіючий опіатний анальгетик, викликаючий за короткий термін важку залежність. Неминучими наслідками його вживання є незворотні порушення психіки, загрозливі життю ускладнення або смерть від передозування. Здолати без спеціалізованої допомоги цей вид наркоманії неможливо. Успішність лікування від метадонової залежності визначають ранній початок терапії та компетентність фахівців стаціонару.Лікування метадонової залежності, Київ, центр Троїцький, - надійно, анонімно, ефективно. Будь-яка стадія. Індивідуальні програми. Повний курс реабілітації. Супроводжуємо.ПослугаЦіна
Реабілітація
18000 грн в місяць
Амбулаторна програма
12000 грн в місяць
Первинна консультація психолога
1000 грн
Психотерапевтичний індивідуальний курс
от 800 грн консультація


Лікування від метадону в Україні

Реабілітаційний наркологічний центр Троїцький здійснює завершений цикл медико-психотерапевтичного лікування метадонової наркоманії будь-якої стадії. Програма складається з трьох етапів: 


 1.  Детоксикація. Виведення з організму наркотичної речовини та її метаболітів. Відновлення функцій внутрішніх органів і систем. Виконується класичним або ультрашвидкий методом (УБОД). 
 2. Медикаментозне кодування. Позбавлення від фізичної залежності. Досягається введенням пацієнту препаратів - блокаторів опіоїдних рецепторів, нівелюючих наркотичну дію. Після чого прийняття чергової дози не супроводжується очікуваним ефектом задоволення. Подальший прийом стимуляторів стає безглуздим. 
 3. Реабілітація: психологічна та соціальна. Заходи, спрямовані на подолання пристрасті та адаптацію пацієнта до умов здорового соціуму. Відновлення навичок, здатності до правильного мислення, набуття нових корисних знань та умінь. Кінцевою метою цього етапу є досягнення стійкої ремісії.

Лікування від метадону у центрі Троїцький проводять фахівці експертного рівня з багаторічним досвідом роботи з різними залежностями. Це дружна команда професіоналів, зусилля якої спрямоване за єдиним вектором зцілення пацієнта та повернення його до нормального існування.

В умовах довіри та повної анонімності, його навчать: 

 • Жити повноцінно без наркотиків;

 • Здібності контролювати емоції; 

 • Отримувати задоволення від тверезого життя; 

 • Бути здоровим та повноцінним членом соціуму.

Підсумком реабілітації у наркологічному центрі є повне зцілення від хвороби, відновлення пацієнта як особистості.

Наслідки вживання метадону

Метадон — опиат, що викликає тривалу ейфорію. Оманливе відчуття блаженства та заспокоєння після його прийому відбувається в результаті різкого викиду ендорфінів. Цей ефект запам'ятовується організмом, тому за першою дозою наркотика, нерідко слід друга, третя, наступна. Через 2-3 тижні регулярного вживання, неважливо якого, вуличного або фабричного метадону, розвивається залежність.

Далі процес розвивається за єдиним сценарієм: від таблеток — до ін'єкцій, від менших доз — до великих. Виключити сумний фінал може лише своєчасне виявлення проблеми та професійна терапія в умовах закритого стаціонару.


Ознаки метадонової наркоманії: 

 • Різкі перепади настрою; 

 • Занепокоєння, порушення сну; 

 • Блідість або землистость шкіри; 

 • Поганий апетит, схуднення; 

 • Хронічний кашель; 

 • Розширення / звуження зіниць; 

 • Зниження мовної активності; 

 • Порушення координації; 

 • Проблеми з мисленням.Не пропустіть! Телефонуйте! Працюємо 24/7. Довіртеся професіоналам!

 

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69Метадоновая ломкащо робити

Метадонова абстиненція — стан, вимагаючий невідкладної наркологічної допомоги. Вона набагато важче героїнової та може тривати до місяця. Її ознаки: 

 • Напади паніки, затяжна депресія; 

 • Відчуття сильного страху; 

 • Постійна нудота, нестримне блювання; 

 • Утруднене дихання, лихоманка; 

 • Нестерпні болі в кістках, суглобах, м'язах; 

 • Сильна пітливість.

  При методоновой ломки варто відразу ж звертатися до кваліфікованих фахівців. Це болючий процес, при якому наркомани йдуть відразу вживати. У нашому реабілітаційному центрі допоможуть вам при метадонової ломки.

Реабілітація від метадону: центр Троїцький

Лікування метадонової залежності — тривалий (понад 6 місяців) кропіткий процес. Важливим етапом на шляху позбавлення від небезпечної пристрасті є психологічна та соціальна реабілітація.

Центр Троїцький, Київ, здійснює завершений цикл позбавлення від метадонової залежності.

До ваших послуг: 

 • Цілодобовий сучасний наркологічний стаціонар. 

 • Дипломовані фахівці експертного рівня (наркологи, психотерапевти, психіатри, консультанти по хімічним залежностям). 

 • Індивідуальні програми в умовах комфорту, доброзичливості та анонімності. 

 • Ефективні, безпечні методики психокорекції передових країн світу (ПЕРЕКОНУЄМО). 

 • Можливість консультації провідних психіатрів столиці. 

Фахівці центру забезпечують безперервність лікувально-реабілітаційного процесу, контроль за самопочуттям залежного в умовах його повної ізоляції від зовнішнього світу. Реабілітаційні програма включає етапи: 

 1. Адаптація. Звикання до режиму та правил стаціонару. Придбання особистого досвіду опору метадонової наркоманії. Групові заняття з психотерапевтом. 
 2. Інтеграція. Закріплення пацієнтом придбаних здорових навичок. Індивідуальні бесіди з психотерапевтом. Участь в терапевтичному співтоваристві. Навчання формуванню особистої відповідальності за свою хворобу. Зцілення за програмою 12 кроків. 
 3. Стабілізація. Встановлення здорового стилю життя — основне завдання залежного. Самоаналіз власних емоцій. Особистісні зусилля на попередження зривів. Навчання навичкам самоконтролю. В рамках Терапевтичної спільноти передача свого позитивного досвіду опору наркоманії іншим учасникам.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Умови
Ліцензії та сертифікати