Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування амфетамінової залежності

Наші фахівці
Лікар нарколог, вищої категорії
Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу

Лечение наркомана от амфетаминовой щависимости

Амфетаміни - це лікувальні препарати, які використовуються при багатьох психічних захворюваннях. Їх часто виписують при синдромі дефіциту уваги, нарколепсії і т.д. Ліки даної категорії продаються виключно за рецептом, оскільки надають великий вплив на організм людини. Сьогодні важливою проблемою є амфетамінового залежність, лікування якої проводиться в спеціалізованих центрах.

ПослугаЦіна
Реабілітація
18000 грн в місяць
Амбулаторна програма
12000 грн в місяць
Первинна консультація психолога
1000 грн
Психотерапевтичний індивідуальний курс
от 800 грн консультація


Що таке амфетамінового залежність?

Незважаючи на те, що він амфетаміни продаються виключно за рецептом, деяким людям вдається діставати їх нелегально. Надмірне вживання препаратами надає наркотичний ефект на організм. В результаті людина втрачає контроль над реальністю і знаходить залежність.

Особливою популярністю амфетамін користується у молодих людей (підлітків, студентів). Подібні препарати дозволяють збільшити працездатність, яка потрібна під час навчання. Приймання препарату навіть в маленьких дозах супроводжується поліпшенням настрою, бадьорістю, активністю і помітним підвищенням працездатності. Одночасно з цим розвиваються такі симптоми:

 • втрата апетиту;
 • порушення режиму сну;
 • надмірна дратівливість і навіть агресія;
 • емоційність.

Серед фізичних симптомів:

 • розширені зіниці;
 • збільшення частоти дихання;
 • почастішання пульсу;
 • підвищення тиску;
 • поколювання в ділянці обличчя;
 • запаморочення і втрата свідомості.

Надалі людина, що страждає від залежності від амфетаміну відчуває прискорене серцебиття, сильні болі і тяжкість в грудях, біль у животі, підвищення температури, нудоту, блювоту, панічні атаки, агресію.

Лікування амфетамінової залежності

Звичайно, для того, щоб почати лікування амфетамінової залежності, людина повинна усвідомити проблему. Для цього необхідно чесно оцінити дозу препаратів, яку хворий вживає на регулярній основі. Також слід проаналізувати, скільки коштів і часу йде на це сумнівне задоволення. Важливо усвідомити, як впливає вживання амфетаміну на фізичні і психічні аспекти життя людини. Страждає він від дефіциту спілкування з друзями, чи може регулярно виходити на роботу, як спілкується з близькими і рідними і т.д.

Як тільки ви помітили, що у вашому оточенні хтось зловживає препаратами, необхідно звернутися в спеціальний центр, який пропонує лікування від амфетамінової залежності. Як правило, весь процес відбувається в кілька етапів:

 1. Госпіталізація і консультація нарколога. На цьому етапі є ступінь захворювання, а також причини, які спонукали людину до вживання амфетаміну. В результаті бесіди і (при необхідності) клінічних аналізів нарколог призначає схему лікування.
 2. Виведення наркотичної речовини з організму. Проводиться за допомогою крапельниці та дозволяє позбутися від дії наркотику на органи і системи життєдіяльності.
 3. Реабілітація. З самого початку лікування пацієнтові важливо спілкування з психологом. Фахівець зможе запобігти ломку, позбутися синдрому відміни та зверне увагу на позитивні аспекти відмови від амфетаміну.

На кожному етапі людині, яка страждає від амфетамінової залежності, необхідна підтримка близьких. Увага і любов сім'ї - це надійна опора, з якої людині буде легко подолати хворобу.

Якісне та ефективне лікування амфетамінової залежності (Київ) проводиться в реабілітаційному центрі Троїцький. У нас працюють фахівці високого класу, які допоможуть людині забути про амфетаміну, позбутися від ломки, відновити здоров'я і повернутися до активної і щасливого життя.

Умови
Ліцензії та сертифікати