Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування залежності від марихуани

Травка є один з найпоширеніших видів наркотичних речовин. Багатьом здається, що її куріння не призводить до наслідків, але насправді вони можуть бути самими неприємними. Тільки професійне лікування наркоманії в ретельно підготовлених умовах сучасного центру стане гарантією одужання. В інших випадках позбутися залежності буде практично неможливо.

Лікування наркоманії та залежності від трави

Важливість своєчасного лікування від марихуани

Чим раніше воно буде розпочато, тим вище шанси на повноцінне одужання, відновлення основних функцій організму. Травка є наркотичною речовиною, яке при тривалому вживанні сильно шкодить різним системам організму, мозку, провокує сильну залежність. У складі є канабіноїди, які провокують при вживанні поліпшення настрій. Саме за це даний наркотик користується підвищеною популярністю.

Кваліфіковане лікування залежності від травички гарантує одужання. Багато хто думає, що вони контролюють залежність, але насправді травичка поступово починає контролювати їх. Практично неможливо буде позбутися від такого патологічної пристрасті, але за допомогою кваліфікованих фахівців це стає реальністю. Доцільно звернутися в сучасний реабілітаційний центр, в якому є обладнання, знання, досвідчені фахівці. В основі ефективного лікування лежить кілька основних критеріїв, серед яких можна виділити:

 • Використання тільки безпечних методик, які дають результат, але не шкодять організму людини.
 • Робота кваліфікованих фахівців, серед яких психіатри, наркологи і т.д.
 • Індивідуальний підхід, можливість коригувати під час лікування обрану стратегію.

За допомогою такого ґрунтовного підходу вдасться повністю позбавитися від залежності.

Як визначити, що людина вживає травичку?

Існує ряд ознак, за допомогою яких можна визначити, чи вживає людина марихуану. Серед основних можна виділити:

 • Підвищену емоційність або ж її повна відсутність. Це може бути сміх без вагомих причин, що не припиняється, занадто активне або пасивна поведінка.
 • Вираз очей стає занадто незвичайним, вони червоніють, зіниці можуть трохи розширюватися.
 • На одязі, в роті залишається характерний запах після вживання.

До чого призводить вживання марихуани?

Куріння травички може спровокувати виникнення різноманітних негативних наслідків. Організм може сильно ослабнути, через що з'являється психологічне звикання. В такому випадку буде дуже важко відмовитися від активного вживання. Серед основних наслідків вживання можна відзначити:

 • Сильне виснаження організму.
 • Зниження порогу чутливості.
 • Депресії і інші психологічні порушення.
 • Слабкість.
 • Апатія.
 • Проблеми з органами дихальної та серцево-судинної систем.

Тому важливо вживати своєчасних заходів з лікування, щоб мінімізувати наслідки.

Як кинути куріння травички за допомогою професіоналів?

Дуже важко позбутися такої залежності самостійно. Оптимальним варіантом стає сучасний наркологічний центр, в якому працюють кваліфіковані фахівці з досвідом. Вони підберуть під кожен окремий випадок оптимальний формат лікування, в основі якого лежать безпечні методики.

У стаціонарі можна буде розраховувати на очищення організму, фізіотерапію, допомога психологів і багато іншого. В результаті людина повністю позбавляється від власної залежності, стає повноцінним членом суспільства. Лікування проводиться анонімно.

 

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Ліцензії та сертифікати