Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування сольовий залежності

Існує безліч різноманітних видів наркотиків, серед яких солі. Останнім часом в Україні залежність від них стає все більш поширеною проблемою, для усунення якої треба звернутися в сучасний наркологічний центр. Це дозволить зробити лікування наркоманії максимально ефективним і безпечним.

Особливості сольової залежності і її лікування

Цей наркотик став таким поширеним через відносно високого рівня доступності. Речовину не так складно готувати, як деякі інші види наркотиків, але залежність від його вживання виходить дуже стійкою. Вона проявляється на різних рівнях, як психологічному, так і фізіологічному. Якщо своєчасно не вжити жодних заходів, є ризики повного руйнування особистості та навіть летального результату.

Це синтетичне наркотична речовина, яка провокує швидке виникнення залежності. Позбутися від проблеми самостійно дуже складно. Тільки професійний підхід може дати нормальний результат. Досить кількох прийомів, щоб утворилася стійка залежність. Якщо не вживати більше речовину, починається сильна ломка. Зовсім в такому стані стикаються з різноманітними проблемами, не можуть їх вирішити самостійно. Тільки звернення за кваліфікованою допомогою дає шанс одужати. Важливо вчасно почати лікування сольової залежності.

Є кілька основних етапів лікування такої залежності. Насамперед потрібно очищення організму, для чого проводиться процедура детоксикації. Вона має комплексний характер. Комплексна детоксикація за допомогою медикаментів поступово дозволяє усунути основні симптоми ломки, допомогти людині знову відчути себе нормально. Також важливим етапом стає надання психологічної допомоги. У реабілітаційному центрі над цим працюють компетентні професіонали, які мають досвід, знання і все інше. Важливою складовою лікування стають різні види терапії, серед яких групова і індивідуальна. Психологічний стан відновлюється, даючи можливість повернутися до повноцінного життя. Після цього проводиться етап реабілітації.


Наслідки приймання солей

Це небезпечний наркотик, який надає на організм людини істотний негативний вплив. Пропадає почуття безпеки, поступово стираються грані між реальним світом і уявним. Серед основних негативних наслідків можна відзначити:

  • Порушення мозкової діяльності.
  • Поразка різних внутрішніх органів.
  • З'являються суїцидальні нахили.

Основні симптоми залежності від солей

Наркотична речовина має ряд симптомів, які свідчать про вживання. Серед них можна виділити:

  • Часті неспокійні рухи.
  • Скрегіт зубів через спазми відповідних м'язів.
  • Різке схуднення.
  • Проблеми зі сном, апетитом, підвищений рівень тривожності.
  • Сухість у роті, підвищення температури
  • Розширені зіниці і т.д.

Якщо виявлені такі симптоми, дуже важливо звернутися до професіоналів для діагностики і початку комплексного лікування.

Лікування сольової залежності в реабілітаційному центрі

Щоб добитися потрібного результату в лікуванні, необхідно звернутися до професіоналів в сучасний центр реабілітації. Такий підхід гарантує максимальну ефективність і повний набір інших переваг. Індивідуальний підхід застосовується для всіх пацієнтів, що забезпечує відновлення психологічного і фізичного стану. В процесі застосовуються сучасні методики, які можуть індивідуально коригуватися, безпечні та ефективні медикаменти, всі інші перевірені інструменти лікування.

 

Ліцензії та сертифікати