Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування наркоманії у жінок


Наркоманія може торкнутися практично будь-якої людини незалежно від віку і статі. У жінок ця проблема зустрічається нерідко, через що кваліфікована допомога стає все більш затребуваною. Щоб лікування наркоманії у дівчат було по-справжньому ефективним, треба звернутися в перевірений реабілітаційний центр. Це дозволить розраховувати на якісне лікування, індивідуальний підхід і досягнення необхідного результату. Лікування наркоманії у жінок в нашому центрі буде ефективним.

Особливості лікування наркотичної залежності у жінок

Це складна проблема, яка зараз зустрічається все частіше. Жіночий організм має свої унікальні особливості, через що наркотичні речовини впливають на нього дуже негативно. Через психологічних особливостей процес звикання відбувається набагато швидше, ніж у чоловіків. Якщо не вжити своєчасних дій, спрямованих на лікування, наслідки можуть виявитися непоправними.

Важливо звернутися в сучасний реабілітаційний центр, в якому допоможуть вилікуватися на різних стадіях залежності. Її поява прискорюється під впливом специфічного жіночого гормону естрогену. За допомогою звертаються небагато з-за заперечення наявності проблеми. Тому родичі, якщо помітять характерні ознаки наркоманії у дівчат, повинні вжити відповідних заходів. Обов'язково потрібно звернутися до фахівців, які допоможуть знайти правильну мотивацію для початку особистого процесу.


Як розпізнати залежність у жінки?

Є кілька основних ознак, за якими можна ідентифікувати наявність проблеми. Якщо вони виявляються разом, треба зробити активні дії. Серед основних можна відзначити:

  • Виникнення на тілі виразок, різкого запаху з рота.
  • Зовнішній вигляд стає занадто неохайним.
  • Різкі перепади настрою і періодів активності.
  • Сильне схуднення.
  • Підвищений рівень дратівливості, емоційності та т.д.

Якщо вдалося виявити такі ознаки, бажано звернутися до професіоналів якомога швидше. Часто проблема проявляється в тому, що дівчина заводить сумнівні знайомства, рівень її моральних норм значно падає. Якщо ці симптоми з'явилися, реабілітація в умовах стаціонару стає нагальною потребою.

Негативний вплив залежності на жінок і важливість грамотного лікування

Фізіологічні особливості організму у жінок призводять до згубних наслідків від вживання наркотиків. Репродуктивна система піддається особливо під негативний вплив. Може порушуватися менструальний цикл, підвищуються ризики народити нездорової дитини або не змогти народити взагалі. Незалежно від виду наркотиків негативні наслідки можуть настати в повному обсязі. Якщо кваліфікована допомога буде надана вчасно, можна уникнути всього цього. Своєчасне лікування є шанс стати щасливою людиною, матір'ю, забути про всі проблеми.

Деякі жінки відмовляються від лікування через неможливість адекватно переносити стан ломки, яке провокує фізичні болі. Треба не просто усунути ломку, але і пройти через кілька інших етапів. У процесі беруть участь наркологи, психологи та інші фахівці. Звернутися до них треба, якщо були виявлені ознаки наркозалежності. Наш реабілітаційний центр пропонує кілька важливих переваг для ефективного лікування:

  • Гарантія анонімності кожної пацієнтки.
  • Комплексний підхід, який враховує індивідуальні особливості організму.
  • Використання перевірених часом методик, які підлаштовуються досвідченими фахівцями під кожного окремого пацієнта.

Завдяки всьому цьому вдається повністю позбутися від проблеми.

 

Ліцензії та сертифікати