Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування наркоманії у підлітків


Наркотична залежність може торкнутися людей різного віку, в тому числі підлітків. Серед неповнолітніх вона стає все більш поширеним явищем, з яким потрібно боротися за допомогою професіоналів. Якщо не вжити жодних заходів, наслідки можуть найсумнішими. Якщо виявлені ознаки наркоманії у підлітків, батьки повинні якомога скоріше звернутися в перевірений реабілітаційний центр. Це дозволить розраховувати на ефективне лікування, яке проходить за якісними стандартами.

Через що підлітки починають вживати наркотики?

Це складний період в житті практично будь-якої людини, тому як змінюються інтереси, з'являються нові знайомства. Непросто доводиться, як дітям, так і їх батькам. Можуть виникати різноманітні конфліктні ситуації, які штовхають до необдуманих вчинків.Існує ряд причин, які можуть змусити дитину спробувати наркотичні засоби. Серед основних можна виділити:

 

 • Невпевненість у власних силах, страх за майбутнє і сьогодення.
 • Бажання проявити протест проти суспільства, батьків.
 • Погана компанія.
 • Відсутність цікавих занять, через що на думку спадають непотрібні думки.
 • Проблеми всередині сім'ї і т.д.


Незалежно від конкретної причини потрібно звернутися до досвідчених фахівців, щоб позбутися від проблеми.


Як дізнатися що підліток наркозалежний?


Існує ряд ознак, за якими можна визначити наявність залежності у підлітка. Якщо батьки почали помічати дивності в поведінці, потрібно уважніше придивитися до дитини. Це допоможе виявити проблему на ранній стадії, коли її усунення не буде настільки складним. Серед основних симптомів можна відзначити:

 

 • Дивацтва в поведінку, яке стає незвичайним.
 • Різкі перепади настрою.
 • Можуть пропадати гроші або цінні речі.
 • Неблагополучні друзі і т.д.

 

Кожен батько, який бажає своїй дитині всього найкращого, повинен уважно відстежувати ці симптоми. Трапляється так, що проблема виникає навіть у благополучних сім'ях, в яких про неї навіть не могли подумати. Якщо дитина починає поводитися занадто агресивно, грубо, треба звернутися до фахівців для отримання консультації. Професіоналам зазвичай вистачає невеликої кількості часу, щоб визначитися, виявити проблему. Важливо відстежувати симптоми та приймати своєчасне рішення. Воно може стати своєрідною запорукою успіху.


Професійне лікування підліткової наркоманії


Це дуже складна проблема, боротьбу з якою треба довіряти тільки досвідченим професіоналам. Потрібен індивідуальний підхід, створення комфортних умов, бажано в стаціонарі. Процес буде тривалим і складним, в ньому беруть участь різні фахівці. Але зате в кінці можна буде цілком позбутися від залежності, повернути дитині тверезість.


Процес лікування, як і дорослих, складається з декількох етапів:

 

 • Консультації.
 • Очищення організму за допомогою детоксикації.
 • Психологічна підтримка.
 • Адаптація і т.д.


Завдяки правильному підходу до кожного окремого пацієнта можна розраховувати на досягнення поставлених цілей. Все організовано в умовах стаціонару, де є все необхідне, щоб не відволікатися, а концентруватися на основному процесі.


Кваліфіковане лікування наркоманії у підлітків дає можливість забути про проблему раз і назавжди. Компетентні фахівці супроводжують пацієнта на всьому етапі лікування, намагаючись створити для нього максимально комфортні умови. Проводяться заняття в групі, індивідуальне спілкування з психологом. Завдяки цьому можна зберегти життя молодої людини, повернути його в сім'ю.

Ліцензії та сертифікати