Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування алкоголізму в Києві

Наші фахівці
Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу
Лікар нарколог, вищої категорії
Зміст: 
 1. Вступ 

 2. Методи реабілітації 

 3. «12 кроків» 

 4. Центр Троїцький 

 5. Алкоголізм: 

  1. Жіночий 

  2. Чоловічий 

 6. Висновок 

Професійне лікування алкоголізму у Києві. Наркологічний реабілітаційний центр Троїцький. Повний цикл. Перевірені програми. Досвід. 24/7 

Алкоголізм у нашій країні — проблема національного масштабу. За даними Київського міжнародного інституту соціології на нього страждають близько 26,5% наших співвітчизників. Тому не дивно, що лікування алкоголізму у Києві у числі затребуваних медичних послуг. Важливим етапом людини, що стала на шлях тверезості — є реабілітація, мета якої навчити повноцінному гармонійному життю без спиртного. 

Реабілітаційний центр Троїцький здійснює завершений цикл лікування алкоголізму у Києві. У центрі успішно практикується унікальна універсальна програма 12 кроків (мінесотський варіант). 

Вирішив кинути пити і почати тверезе життя? Троїцький — «12 кроків» — Навчимо жити щасливо без алкоголю.


ПослугаЦіна
Реабілітація
18000 грн в місяць
Амбулаторна програма
12000 грн в місяць
Первинна консультація психолога
1000 грн
Психотерапевтичний індивідуальний курс
от 800 грн консультація


Реабілітація та лікування алкоголізму в Києві: методи 

Алкоголізм — психіатричне захворювання. Тому повне одужання можливо лише за умови усунення психологічні причини виникнення хвороби. Його неможливо остаточно здолати без участі фахівців. Сучасною наркологією використовуються три основних метода лікування алкоголізму: 

 1. Заборонний (кодування, підшивка). Вживання спиртного обмежують формуванням негативних рефлексів на етанол. 
 2. Медикаментозний (детокс). Використання лікарських засобів для виведення з організму етанолу, його метаболітів та нормалізації психіки. 
 3. Психотерапевтичний (реабілітація). Психотерапія необхідна для остаточного позбавлення від будь-якої хімічної залежності. Її мета полягає у переформатуванні свідомості пацієнта для створення здорових установок на тверезий спосіб життя. 

Реабілітація та соціальна адаптація є завершальною стадією лікування. Це сукупність заходів, за допомогою яких стає можливим повернення важливих навичок, втрачених в результаті захворювання. 

Психотерапевтична корекція будь-якої хімічної залежності — відповідальний та копіткий захід. Його успіх прямо пропорційний бажанню пацієнта та рівню кваліфікації фахівців, що проводять реабілітацію (наркологів, психотерапевтів). Проходить за допомогою довірчих бесід із застосуванням різних когнітивних, медикаментозних та інших методик. Реабілітаційний наркологічний центр «ТРОЇЦЬКИЙ». Анонімне лікування алкоголізму. Повний курс.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69


 

 «12 кроків»: філософія методу 

 «12 кроків» міннесотский варіант — універсальна програма подолання будь-якої хімічної залежності. Унікальний метод лікування, створений самими пацієнтами. Ефективність кожного кроку усвідомлений та апробований на особистому досвіді. 

 «12 кроків» включає групові бесіди, тренінги, обговорення, індивідуальні консультації. Це допомагає людині зосередити енергію на єдиній проблемі — своєї залежності. Поступово, в міру ослаблення патологічного потягу до спиртного, проходить навчання різним способам, які допомагають протистояти бажанню випити. 

Принципи Міннесотської моделі:

 1. Алкоголізм (хімічна залежність) — хронічне захворювання, має духовні причини, розвивається не з провини хворого. 
 2. Пристрасть до спиртного — прояв внутрішніх духовних пороків, що мають єдину природу з іншими залежностями. 
 3. Захворювання невиліковно, але можливий поворот від прогресування хвороби до одужання, при бажанні питущої людини до такого повороту, та готовності відмовитися для цього від пристрасті до спиртного. 
 4. Лікування по міннесотської моделі безмедикаментозне, що виключає формування нових хімічних залежностей. 
 5. 5. Реабілітаційний центр — терапевтичне співтовариство, яке співпрацює з пацієнтами, підтримує та мотивує їх бажання одужати. 
 6. Заохочується відкритість у спілкуванні. При дотриманні правил конфіденційності та анонімності стимулюються старання, спрямовані на духовне переродження особистості хворого. 
 7. Усвідомлений вибір тверезості, глибока духовна трансформація особистості без нав'язування будь-яких релігійних поглядів. 
 8. Пацієнт особисто несе відповідальність за своє одужання. 
 9. Консультант — людина, що особисто подолала за програмою «12 кроків» свої проблеми з алкоголем, є прикладом поведінки для пацієнта, який став на шлях зцілення. 
 10. Бажана участь у процесі реабілітації членів сім'ї пацієнта. 
 11. Унікальна філософія програми, що складається з чітких уявлень про природу залежності, процес одужання та здоровий спосіб життя. 
 12. Міннесотська модель сформована як форма стаціонарного лікування (сроком від 28 діб цілодобового перебування в клініці).

Реабілітаційний центр Троїцький 

Реабілітація та лікування алкоголізму починається з визнання пацієнтом своєї проблеми. Це непросте завдання, оскільки алкогользалежна людина, як правило, не визнає факт свого нездоров'я, та ​​не бажає лікуватися. Досвідченому наркологу частіше вдається з першого візиту налагодити контакт та переконати пацієнта почати терапію. Далі: 

 • Формується мотивація на відмову від алкоголю; 

 • З'ясовуються причини виникнення пристрасті; 

 • Коректуються життєві установки на усунення причин; 

 • Проводиться психологічна робота з подолання тяги; 

 • Психологічна підтримка протягом усього курсу реабілітації.

Реабілітаційний наркологічний центр «Троїцький», функціонує на базі міської психіатричної лікарні №1 ім. Павлова м. Києва. Це місце, де практикують кращі фахівці столиці. До ваших послуг: 

 • Сучасний цілодобовий та денний стаціонар. 

 • Колектив професіоналів: нарколог, психотерапевт, гештальт-терапевт, медичний психолог, консультанти по хімічної залежності. 

 • Ефективні, безпечні та перевірені методики лікування. 

 • Індивідуальні програми тверезості. 

 • Післяреабілітаційне консультування. Професійне лікування алкоголізму, Київ. 12 кроків, реабілітація. Світовий досвід. Супроводжуємо. У центрі Троїцький проводяться: 

 • Сеанси індивідуальної та групової психотерапії; 

 • Індивідуальне, сімейне консультування; 

 • Психологічні, соціальні тренінги; 

 • Культурно-масові заходи. 

Жіночий алкоголізм: причини, лікування 

Особливістю жіночого алкоголізму є певний психологічний аспект, виражений яскравіше, ніж у чоловіків. Тяга до спиртного у них виникає частіше на грунті близьких втрат, стресу та самотності (розлучення, зрада). Залежність від етанолу у жінок формується швидше, терапія та реабілітація більш триваліша. 

Тому, важливо при виявленні перших ознак зловживання, звернутися за допомогою. Зазвичай це роблять родичі та близькі жінки. Самостійно вона цього не зробить ніколи. Жінки частіше схильні випивати поодинці, всіляко вуалювати та заперечувати проблему. Вони більшою мірою потребують психотерапії. 

Чоловік алкоголізм: причини, лікування 

Чоловіків, залежних від алкоголю в дійсності більше, ніж оголошує офіційна статистика. Цьому сприяє відношення до спиртного серед наших співвітчизників та його доступність. У боротьбі за тверезе життя чоловікам як і жінкам, потрібна психотерапевтична допомога, приклад та підтримка людей, які зуміли подолати пристрасть. 

Висновок 

Вирішив кинути пити — не знаєш, як? У сім'ї алкоголік? Дзвони в Троїцький — Тут допоможуть.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!


Часті питання

Бажаєте вилікувати алкоголізм? Зверніться до спеціалістів у реабілітаційний центр Троїцький. Команда фахівців допоможе вам припинити вживати алкоголь. Ми практикуємо всесвітньо відому програму 12 кроків, центр працює за міннесотською моделлю, яка застосовується в європейських країнах і затверджена найкращою програмою в США. Ми проводимо програму психологічної реабілітації (когнітивно-поведінкова терапія, мотиваційне інтерв'ювання, особистісне зростання та внутрішній саморозвиток)

Лікування алкоголізму це не швидкий процес, він вимагає не лише фізичного очищення, але й опрацювання мотивації пацієнта. Ми працюємо комплексно та допомагаємо поміняти погляд на своє життя. Робота наших психотерапевтів з мотивацією, опрацювання минулого побудова планів на бідне один із процесів нашого центру. Реабілітація відбувається від 6 місяців, для кожного це індивідуальний процес.

Лікування алкоголізму починається з очищення організму від алкогольної інтоксикації. Наступний етап це робота над виявленням проблеми, чому пацієнт вживає алкоголь. Наступний етап це навчання новим інструментам, які допомагають залишатися тверезим і справлятися з життєвими труднощами не вдаючись до алкоголю. Ще один з етапів це індивідуальні сеанси з психотерапевтом, які допомагають людині розібратися з внутрішніми проблемами. У реабілітаційному центрі є навчання соціальних навичок, які надалі допоможуть комунікувати з соціумом. Відвідування груп взаємодопомоги є ще одним етапом на шляху до одужання. Це невід'ємна частина процесу, яка допомагає закріпитися в соціумі та залишатися тверезим.

Умови
Ліцензії та сертифікати