Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Лікування алкоголізму в Києві

Лікування алкоголізму

Алкоголізм це хвороба

Алкоголізмом називають хронічне психічне захворювання, яке викликане зловживанням спиртними напоями. У людини в цьому випадку існує гостра залежність від алкоголю на фізичному і психічному рівні. Справитися з такою хворобою самотужки практично неможливо. Часто навіть у рідних і близьких, які хочуть допомогти алкоголіку, опускаються руки. Вихід один - професійне лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі «Троїцький».


Ознаки та причини алкогольної залежності

Існує багато ситуацій, в яких людина тягнеться до пляшки. Це нерозв'язані проблеми, важкі життєві ситуації, сварки і скандали з родичами. Після прийому спиртного людина на час знімає напругу і полегшує свої страждання. Він запам'ятовує це стан спокою, і при кожному зручному випадку знову тягнеться до чарки.

Ознаки та причини алкогольної залежності

Розрізняють такі причини алкоголізму:

 • психологічні;
 • фізіологічні;
 • соціальні.

Як зрозуміти що алкоголізм - це захворювання

Якщо у близької вам людини спостерігається неконтрольована тяга до спиртних напоїв, то важливо, якомога швидше приймати серйозні заходи, не чекаючи поки він зовсім зіп'ється. Клініка для алкозалежних є відмінним варіантом розв'язання такої проблеми. Ознаками хвороби вважаються:

 • втрата контролю над кількістю випитих напоїв;
 • токсичне ураження органів;
 • постійне зростання доз, необхідних для отримання задоволення;
 • провали в пам'яті;
 • абстинентний синдром.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму самому

Багато людей, які страждають від алкогольної залежності, не усвідомлюють своєї проблеми, і того що їм потрібна допомога. Вони твердо впевнені в тому, що здатні кинути пити самостійно в будь-який момент. Деякі виправдовують себе такими ось міфами про алкоголь:


 1. Пляшка пива в день - це нормально. Але ж з цього часу все тільки починається. Спочатку одна, потім дві, три і потім вже потрібні більш міцні напої.
 2. Алкоголіки - це ті, хто п'є дешеве пійло. Не важливо, скільки коштує напій, адже і від дешевої горілки, і від дорогого віскі можна потрапити в залежність.
 3. Алкоголізм - це спадкове захворювання. Так, це факт, але крім цього залежним можна стати і з іншої причини.
 4. Спиртні напої корисні для здоров'я. Так, в деяких випадках, і в терапевтичних дозах алкоголь дійсно корисний для організму. Але не завжди, а також не всі напої.
 5. Неможливо жити без алкоголю в Україні, так як на всіх святах треба пити. Але ж можна під час будь-якого застілля пити сік, лимонад, компот.

Розв'язання проблеми та лікування алкоголізму в нашому центрі

Дуже багато хто не хоче афішувати свою проблему, і просто живуть з цим. Реабілітаційний центр для наркоманів і алкоголіків «Троїцький» готовий запропонувати залежним людям анонімне лікування алкоголізму. Якщо ж людина вже на такій стадії, коли ніякі доводи та умовляння на нього не діють, то в цьому випадку рекомендується примусове лікування від алкоголізму. 

Перевагами нашого центру є те, що:

 • вся робота проводиться за принципом «рівний-рівному»;
 • практикується як групова психологічна терапія, так і індивідуальна;
 • ефективне лікування здійснюється за перевіреною світовою методикою «12 кроків»;
 • можливе відвідування груп анонімних алкоголіків;
 • після проходження стаціонарного курсу реабілітації проводиться консультування.

Клініка лікування алкоголізму в Києві

З 2007 року працюємо, щоб допомогти нужденним людям позбутися від своєї проблеми, і повернутися до нормального способу життя. Ми вчимо кожного пацієнта жити в гармонії з собою. У нашому центрі працюють виключно сертифіковані і дипломовані фахівці. Ціна лікування доступна. Уточнити всі нюанси щодо лікування можна за вказаними на сайті телефонами.


Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Ліцензії та сертифікати