Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Кропивницькій

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму в Кропивницькому

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму в Кропивницькому

Зміст

 1. Вступ

 2. Як розпізнати алкоголізм

 3. Лікування у Кропивницькому

 4. Як розпізнати наркоманію

 5. Лікування у Кропивницькому

 6. Висновок

Алкоголізм і наркоманія — небезпечні хронічні патології, зумовлені психічною та фізичною залежністю від речовин, здатних змінювати свідомість. Без відповідного лікування які неминуче ведуть якщо не до загибелі, то до серйозних проблем у житті. Випадання з нормального соціуму, втрата роботи, припинення навчання, руйнування здоров'я, погіршення фінансового стану, розпад сімей та ін.

Доведено, жодними народними методами нетрадиційної медицини, алкоголізм та наркоманія не лікуються. У цьому випадку звертаються лише до ліцензованого профільного реабілітаційного центру. Це є гарантія надійності.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Кропивницькому – «Троїцький». Повний цикл позбавлення від фізичної та психологічної залежності. Допомога співзалежним. індивідуальні програми. Багаторічний досвід.

Як розпізнати алкоголізм


Синдром алкогольної залежності не виникає раптово. Це прогресуюче хронічне захворювання, на формування якого потрібні передумови. Одна з яких — це стабільне вживання алкоголю. Будь-якого градусу. Стати алкоголіком можна навіть зловживаючи слабоалкогольними напоями. Питання лише у часі. Спочатку буде формуватися психічна, потім і фізична залежність. Алкоголізм може розвинутись у будь-якої людини з різною швидкістю та часткою ймовірності. Ключову роль розвитку хвороби грають спадковість, оточення та традиції вживання алкогольних напоїв. Жіночий алкоголізм, доведено, формується швидше. Зазвичай перші «дзвіночки» захворювання відзначає не сам алкозалежний, а найближче його оточення. Це:

 • Зловживання "в системі" спочатку невеликих кількостей спиртного.

 • Збільшення обсягів, втрата контролю, запій.

 • Підвищення толерантності до етилового спирту.

 • Виникнення абстиненції, що полегшується прийомом нової дози.

 • Поява короткочасних провалів у пам'яті після пияцтва.

 • Заперечення своєї алкозалежності. Сп'яніння від невеликих порцій.

 • У стані тверезості поганий настрій, дратівливість, некомфортність, агресивність.

Лікування алкоголізму в Кропивницькому


У вашої близької людини схожі симптоми? П'є, трапляються запої, заперечує проблему? Не погоджується лікуватися? Вихід є! Зверніться до «Троїцького». Тут знають, як допомогти повернутися до тверезого життя. До ваших послуг професіонали з багаторічним досвідом лікування алкоголізму у Кропивницькому. Цілодобовий та денний стаціонар.

У центрі практикується метод психологічної інтервенції (переконання). І унікальна універсальна реабілітаційна програма «12 кроків» (мінесотська модель), що застосовується в розвинених країнах.

Унікальність програми полягає в універсальності, ефективності та доступності. Вона актуальна за будь-якої форми девіантної поведінки і підходить для всіх форм адикцій та для співзалежних. Головна умова успішного результату — це твердий намір людини розпочати тверезе життя. Методика базується на духовних орієнтирах, коли пережитий досвід одного залежного, що зумів звільнитися від хвороби, передається іншому, який вирішив стати на шлях тверезості.

Як розпізнати наркоманію


Наркоманія — психічна та фізична залежність від речовин, що викликають стан ейфорії. Тяжке прогресуюче захворювання, типовим маркером якого є швидке формування фізичної залежності з появою ломки (синдрома відміни). Ознаки вживання наркотиків:

 • Зміна поведінки, поява сумнівного оточення.

 • Втрата інтересу до навчання, роботи, сімейних обов'язків.

 • Перепади настрою, незрозуміла апатія/перезбудження.

 • Зайва метушливість, балакучість, або навпаки.

 • Безпричинне схуднення, хвора шкіра, висипання.

 • Неадекватна реакція зіниць (розширені, звужені).

 • «Докази» — сліди від ін'єкцій на тілі, шприци, упаковки від таблеток, ін.

Лікування наркоманії в Кропивницькому


У алкоголіка і наркомана повністю змінюються життєві орієнтири. Основним сенсом життя стає випивка чи прийом наркотиків. Головною проблемою є заперечення своєї залежності. Вмовити залежну людину почати терапію, може тільки кваліфікований психотерапевт певного профілю, що володіє спеціальною методикою переконання (психологічної інтервенції).

Під час довірчих розмов проводиться стимуляція позитивних змін у мисленні пацієнта. Це необхідно для усвідомлення проблеми та формування потужної мотивації на одужання.

Лікування алкоголізму та наркоманії у Кропивницькому – центр «Троїцький». Професійно. Надійно. Анонімно.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати