Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Як вибрати реабілітаційний центр

Наркоманія може стати дуже серйозною проблемою, яка зачіпає не тільки самого залежного, але і його оточення, родичів. Для багатьох це стає несподіванкою, через що виникають проблеми при виборі оптимального методу лікування. Можна зустріти багато оголошень, в яких пропонують вилікуватися від різних форм залежності максимально швидко. Але це далеко не завжди правильне рішення, тому що працює багато шахраїв. Оптимальним варіантом може стати реабілітаційний центр в Україні, який має перевіреною репутацією, може надати реальну допомогу. Потрібно розуміти, як підійти до вибору, щоб отримати кваліфіковане лікування.


Особливості ефективного лікування


Існує кілька факторів, які безпосередньо впливають на ефективність лікування наркотичної залежності. Все це має бути обов'язково присутня в реабілітаційному центрі. Серед головних чинників, без яких просто неможливо обійтися, можна відзначити:

 • Висока кваліфікація співробітників.
 • Використання правильних методик, перевірених часом.
 • Наявність мотивації.
 • Допомога близьким залежної людини.

Реабілітаційний центр повинен забезпечити все це. Тому до його вибору треба підійти з усією відповідальністю.

Що впливає на вибір реабілітаційного центру?


Треба враховувати кілька важливих критеріїв для вдалого вибору, щоб потім лікування було по-справжньому продуктивним. Серед найважливіших моментів треба звернути увагу на:

 • Команду фахівців, які будуть працювати з залежним людиною.
 • Програма психологічної реабілітації. Бажано, щоб вона проходила в групах та індивідуально.
 • Комфортні умови в стаціонарі, в яких ніщо стороннє не відволікатиме від лікування, всі спокуси залишаться за його межами.
 • Наявність потрібних медикаментів, які можуть використовуватися для усунення абстинентного синдрому і подальшої реабілітації.

Важливим моментом стає допомогу співзалежних. Багато родичів бояться осуду з боку інших людей, через що виникають психологічні проблеми. З'являється страх, стреси та багато негативні наслідки. Дуже важливо, щоб реабілітаційний центр надав кваліфіковану допомогу співзалежних, яка допоможе прийти в себе.

Також важливо переконатися в тому, що це не шарлатани, яких останнім часом розвелося дуже багато. Існує чимало шахраїв, які хочуть заробити на чужому горі. Тому важливо відмовитися від сумнівних пропозицій, вибрати перевірений центр. Треба звертати увагу на комплектацію співробітників, їх досвід і кваліфікацію, наявність ліцензії у закладу. Важливим моментом стає наявність документів, які дозволяють ведення офіційної діяльності.


Якщо пропонується безкоштовне або дуже дешеве лікування, потрібно задуматися. Напевно є деякі підводні камені в такому випадку. Зазвичай безкоштовне лікування пропонують державні установи, але якість його залишає бажати кращого. Є ймовірність отримати його в релігійних організаціях, але там важко розраховувати на ефективність, тому як все засновано на релігійних навчаннях.


Переваги правильного вибору центру реабілітації

Якщо зробити правильний вибір, можна розраховувати на ефективне лікування в сучасному реабілітаційному центрі Серед основних переваг можна відзначити:

 • Розумну вартість.
 • Допомога на основних етапах, коли пацієнт постійно знаходиться під кваліфікованим наглядом.
 • Підтримка родичів і т.д.


Завдяки професійному підходу від залежності можна буде позбутися за гарантією закріплення результату.

Ліцензії та сертифікати