Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Як відійти від солей: план дій

Як відійти від солей? Питають ті, хто потрапили в пастку наркотику-психостимулятора, який називають сіль або мефедрону. Дезінтоксикаційна терапія - це перше, чого потребує наркозалежний. Після чого необхідний курс відновлення в реабілітаційному центрі - індивідуальні та групові заняття з психологом, психотерапія.

Як відійти від солей

Мефедрон приймають у вигляді порошку, вдихають через ніс або курять, вводять ін'єкційно. При внутрішньовенному способі ризик передозування збільшується. Виникає ломка, усунути яку зможе лікар-нарколог. Але нав'язливі думки про наркотик залишаться. Подолати тягу можна після під час проходження реабілітації.

Як позбутися від сольової залежності

Що допоможе позбутися від сольової залежності? Більшість наркоманів заперечують проблему думаючи, що можуть «зав'язати» без втручання фахівців. Але це помилкова думка. Наркозалежний потребує медичної та психотерапевтичної допомоги. Лікування проходить поетапно і містити кілька аспектів:

  • Мотивація - щоб переконати людину лікуватися;
  • Детоксикація - позбавлення від абстинентного синдрому;
  • Реабілітація - психотерапія, програма особистісного зростання;
  • Ресоціалізація - дозволяє безпечно повернутися в соціум;
  • Після реабілітаційний супровід - направлено на профілактику зриву.

Реабілітація сольових наркоманів - складний процес. Зняття наркотичної ломки недостатньо для того, щоб відмовитися від вживання. Залежний повинен отримати психологічну допомогу, щоб з'ясувати причину розвитку залежності та усунути її наслідки. Тільки тоді лікування наркоманії буде максимально ефективним.

Як проходить процес детоксикації

Процес детоксикації у нас проходить під наглядом лікаря-нарколога. Відновлювальна крапельниця, медикаментозна терапія - допоможуть зняти ломку, повернути сон, нормалізувати діяльність важливих органів і систем, наприклад нирок, печінки, серцево-судинної системи, ЦНС, шлунково-кишкового тракту.

Комплексний детокс від вживання солей

Завдання детоксикації - усунути побічні ефекти і поліпшити стан організму. Крім того, наркологічні послуги дозволяють купірувати ознаки психічних розладів, які часто зустрічаються у наркозалежних. Зверніться до нарколога, якщо у вашій родині є вживає людина.

Як переконати наркомана почати лікуватися

Переконати наркомана почати лікуватися допоможе метод психологічної інтервенції. Штатний психолог надає послугу виїзду на будинок, проводить мотиваційну консультацію. Заперечення проблеми - ознака залежності. Не відкладайте розв'язання проблеми «на завтра», адже у тих людей, які приймають мефедрону, великий ризик смерті від передозування.

Наша допомога спрямована на відновлення організму і психіки після хронічного отруєння стимуляторами. Вживання призводить до деградації особистості, незворотних змін в психіці. Тому ми рекомендуємо пройти курс реабілітації, після вживання солей.


Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати