Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Як лікувати метадонову залежність?

Метадон являє собою дуже небезпечну речовину, яке належати до категорії опіумних. Залежність від його вживання розвивається швидко, стає для людини і його оточення по-справжньому серйозним випробуванням. Лікування метадонової залежності важливо почати вчасно, довірити його грамотним професіоналам. Сучасний центр з лікування наркотичної залежності може запропонувати потрібну допомогу для швидкого і ефективного відновлення.

Особливості лікуванні залежності від метадону

Важливо якомога швидше відреагувати на наявність залежності. Це дозволить зробити процес більш ефективним і безпечним. Лікуватися потрібно в такому випадку тільки в умовах стаціонару, щоб пацієнт в цілодобовому режимі перебував під наглядом фахівців з досвідом. В основі лежить підбір якісної та перевіреної стратегії, яка дозволить поступово домагатися поставлених цілей. У деяких ситуаціях потрібно вносити корективи по ходу лікування, якщо воно не дає відповідного результату. Фахівці пропонують в сучасному наркологічному центрі відповідні умови для досягнення поставлених цілей.

Існує кілька основних етапів, які передбачають лікування. Серед них можна відзначити:

 • Очищення організму за допомогою детоксикації. Для цього використовуються спеціальні препарати, які дозволяють очистити організм від продуктів розпаду наркотиків, токсинів. Без цього етапу немає сенсу проводити інші, тому як потрібна ретельна підготовка організму.
 • Процедури з психотерапевтами, у яких є досвід і знання, допомагають поступово прийти в себе. Важливо стабілізувати емоційний фон пацієнта, знайти мотивацію. Без неї дуже важко ефективно лікуватися.
 • Використання спеціальних медикаментів, які будуть допомагати у відновленні основних систем і органів.
 • Реабілітація являє собою вкрай важливий етап, який дає можливість повернутися до нормального життя.

Основним підсумком проходження реабілітації в умовах сучасного центру стає повне відновлення особистості, як емоційне, так і фізичне.

Чому метадон - це дуже небезпечно?

Наркотична речовина може надати на людський організм серйозний негативний вплив. Уникнути його можна тільки в разі своєчасного лікування. Серед основних наслідків його споживання можна відзначити:

 • Проблеми з розумовими процесами, психікою.
 • Захворювання дихальної системи.
 • Проблеми з печінкою, кістками, гормональним фоном.
 • Гниття кінцівок, атрофія м'язових волокон і багато іншого.

Наслідки можуть виявитися дуже серйозними, аж до летального результату.

Основні ознаки вживання метадону

У цього наркотику є ряд характерних ознак, на які потрібно звернути увагу для своєчасного початку лікування. Серед основних симптомів можна відзначити:

 • Раптова зміна поведінки.
 • Бліда шкіра.
 • Проблеми з апетитом, пам'яттю.
 • Постійний кашель та ін.

Якщо подібні ознаки були виявлені, бажано якомога швидше звернутися до кваліфікованих фахівців, які проведуть діагностику і підберуть ефективний тип лікування.

Усунення ломки та лікування метадонової залежності

Дуже важливо позбутися від ломки, яка приносить людині безліч проблем. У стаціонарі для усунення її наслідків необхідно використовувати спеціальні медикаменти. Очищення організму стає своєрідною гарантією успіху. Для лікування треба звернутися до компетентних професіоналів в перевірений наркологічний центр. Це дозволить розраховувати на якісне лікування, підтримку на кожному з основних етапів.

 

Ліцензії та сертифікати