Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Івано-Франківськ

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Івано-Франківську

Реабілітація та лікування наркоманії та алкоголізму у Івано-Франківську

 1. Вступ

 2. Алкозалежність

 3. Лікування алкоголізму у Івано-Франківську

 4. Наркозалежність

 5. Лікування наркоманії у Івано-Франківську

 6. Висновок

Алкоголізм та наркоманія —  хронічні захворювання, що виникають, як результат хворобливого захоплення спиртним або наркотичними речовинами. У середньому для розвитку алкозалежності потрібно 5 років зловживання, тоді як для того, щоб стати наркоманом, достатньо кількох епізодів прийому. Тому при виявленні у близької людини проблем з алкоголем або факту вживання речовин, викликаючих ейфорію, заходи повинні бути вжиті негайно. І бути розумними. У цьому випадку звертаються до ліцензованого наркологічного центру.Лікування алкоголізму та наркоманії в Івано-Франківську —  центр «Троїцький». Професійна допомога алко-, нарко-, та співзалежним. Нерелігійна комплексна програма "12 кроків". Цілодобовий та денний стаціонар. Професіонали. Досвід. Анонімно.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69Алкоголізм


Залежність від алкоголю — прогресуюче психічне захворювання, викликане непомірним споживанням етанолвмісних напоїв. З подальшим розвитком залежності (психічної та фізичної). Хвороба формується досить повільно. Тому буває складно диференціювати невинну випивку «за компанію», «з нагоди», від початку психічної залежності. За певних умов алкоголіком може стати людина будь-якого віку, статі, національності, спадковості та соціального статусу.

Як правило, перші ознаки залежності помічає близьке оточення людини, що зловживає. Це:

 • Вживання спиртного у системі. Спочатку у невеликих кількостях.

 • Збільшення частоти випивки та кількості випитого алкоголю.

 • Втрата контролю, неможливість зупинитись, поява запоїв.

 • Зниження чутливості до етилового спирту.

 • Абстиненція після припинення вживання.

 • Погіршення фізичного та психічного стану.

 • Деградація особистості, випадання із здорового соціуму.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську


У близької людини подібні симптоми? Заперечує, продовжує пити, не хоче лікуватися? Не впадайте у відчай. Телефонуйте зараз до наркологічного центру «Троїцький». Тут навчать боротися із пристрастю та жити повноцінно тверезим життям.

У стінах реабілітаційного центру практикується унікальна прогресивна методика психологічної інтервенції (переконання). Яка довела свою ефективність, тому успішно застосовується у всіх розвинених країнах світу, — програма реабілітації залежних та співзалежних «12 кроків» (мінесотська модель).

Яка підходить будь-якій людині, яка страждає на будь-яку психічну залежність, а також для співзалежних родичів. Основна умова результативності терапії — це тверде бажання пацієнта розпочати тверезе життя без алкоголю та наркотиків. Методика заснована на духовних (нерелігійних) орієнтирах, коли досвід від одного, колишнього залежного, що зумів звільнитися, передається іншому, який твердо вирішив стати на шлях тверезості.

Наркозалежність


Наркоманія — хвороблива пристрасть до вживання речовин, здатних викликати стан ейфорії. Тяжка хвороба, з швидким розвитком фізичної залежності з появою синдрому абстиненції (ломки). Наркозалежність неминуче руйнує особистість, та нерідко закінчується смертю від передозування.

Список речовин, здатних призвести до наркоманії довгий і постійно поповнюється. Їх використовують внутрішньо, нюхають, вдихають, курять, вводять у вигляді ін'єкцій. Маркери, за якими можна припустити, що людина вживає наркотики:

 • Перепади настрою, нестабільність психіки (перезбудження або апатія).

 • Балакучість, надмірна метушливість, або навпаки. 

 • Проведення дозвілля у сумнівних компаніях.

 • Нездорова шкіра, висипання, гнійнички, сліди ін'єкцій. Неохайність.

 • Нездоровий блиск очей, розширені/звужені зіниці, відчужений погляд.

 • Безсоння, чи навпаки, «мертвецький сон», порушення координації, зниження пам'яті, здатності до концентрації.

 • Прямі докази — поява використаних шприців, блістерів від таблеток, ін.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську


У залежної особи кардинально змінюються життєві орієнтири. В гіршу сторону. Все життя починає обертатися навколо пошуку випивки або чергової дози. Вживання стимуляторів стає на першому плані з усіма наслідками. Вони заперечують свою залежність і не вважають це проблемою. Переконати таку людину лікуватися може кваліфікований психотерапевт, який володіє спеціальною методикою психологічної інтервенції.

Мета якої: стимуляція позитивних трансформацій у мисленні пацієнта. Що необхідно для усвідомлення хвороби, розуміння її серйозності, створення потужної мотивації на лікування. Таким людям потрібна допомога професіоналів. Не будьте байдужі. Телефонуйте до «Троїцького»!

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати