Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Етапи лікування наркоманії

Чи можливо лікування від наркоманії? У суспільстві склалася думка, що заняття подібного роду - абсолютно безнадійна справа. На перший погляд здається, що це дійсно так. У свою чергу, дане твердження підкріплюється розповідями родичів наркомана, які не один рік безуспішно намагаються витягти з прірви близької людини. Що стосується самих залежних, то мало хто з них дійсно вірить в можливість розірвати порочне коло, повернувшись до повноцінного життя.

Ми з усією відповідальністю заявляємо: наркоманія виліковна! Так, цей процес непростий, що вимагає маси зусиль і терпіння, проте, надія є!


Перша допомога

Відмова від наркотиків дорого обходиться людині. Через нетривалий час після припинення вживання розвивається абстинентний синдром, широко відомий як ломка. Це вкрай болісний стан супроводжується нестерпним болем, депресією, розладами психіки та безсонням. Страждаючий синдромом відміни людина абсолютно глухий до будь-яких рекомендацій психолога. Отже, перше завдання нашого центру - виведення клієнта з цього стану. Заходи вживаються тільки під суворим контролем лікарів. План складає лікар нарколог вищого рівня

Етапи комплексної терапії

Позбавлення від ломки зовсім не означає одужання. Найчастіше людина, відчувши себе добре, відразу вирушає за новою дозою. Позбутися від причин, що штовхають людей у ​​прірву допомагає наша реабілітаційна програма, яка складається з таких заходів:

  • Групова психологічна терапія.
  • Індивідуальна робота з фахівцями.
  • Профілактичні заходи.
  • Донесення до кожної людини вичерпної інформації про його хвороби.
  • Опрацювання психологічних проблем, що утворилися в минулому

Однак на цьому боротьба за життя і здоров'я залежного індивіда не закінчується.

Програма «12 кроків»

Позбувшись від хворобливих симптомів, усвідомивши проблему і знайшовши її причину, людина повинна навчитися самостійно протистояти спокусам. Мало знати ворога в обличчя. Необхідно з ним ефективно боротися. Пройшовши курс «12 кроків» клієнти вчаться:

  • Усвідомлювати свої слабкі сторони
  • Використовувати свої достоїнства.
  • Взаємодіяти з соціумом.
  • Відстоювати позицію.
  • Боротися зі стресовими ситуаціями, не вдаючись до наркотиків.

Отримавши подібні навички, людина набуває впевненості і прагне взяти долю у свої руки. Це важливий етап лікування наркоманії.

Ресоціалізація

Дані завершальний етап є одним з найважливіших. Адже вийшовши за стіни центру, людина стикається з низкою проблем: упередженим ставленням, доступністю наркотиків, недовірою близьких і т.д. Одним словом, минулого курс реабілітації чекає безліч підводних каменів уже за стінами закладу.

Кожному клієнту ми пропонуємо програму по соціалізації, пройшовши якою, він зможе налагодити відносини з сім'єю, змінити коло спілкування та отримати шанс на повноцінне життя.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

095 522 15 73

098 258 41 69

Або замовте дзвінок!

Вища лікарська категорія Головний аддиктолог НМПУ 2 наукові публікації Лікування всіх видів хімічних та нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види адикцій. Досвід роботи 22 роки
Ліцензії та сертифікати