Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Статті

Вживання наркотичних речовин, як і зловживання алкоголем, робить украй негативний вплив на весь організм. В першу чергу страждає психоемоційна складова. Без «кайфу» згасають позитивні переживання, їх замінює пригніченість, депресія. Далі страждають внутрішні органи, робота яких порушується. І, нарешті, організм звикає до наркотиків, вони вбудовуються в усі фізіологічні процеси, провокуючи захворювання і патології.

Формування залежності поділяється на три основних етапи. Швидкість протікання кожного залежить від типу вживаних речовин, а також індивідуальних особливостей організму.

Чи можливо лікування від наркоманії? У суспільстві склалася думка, що заняття подібного роду - абсолютно безнадійна справа. На перший погляд здається, що це дійсно так. У свою чергу, дане твердження підкріплюється розповідями родичів наркомана, які не один рік безуспішно намагаються витягти з прірви близької людини. Що стосується самих залежних, то мало хто з них дійсно вірить в можливість розірвати порочне коло, повернувшись до повноцінного життя.

Ми з усією відповідальністю заявляємо: наркоманія виліковна! Так, цей процес непростий, що вимагає маси зусиль і терпіння, проте, надія є!

Лікування людей, які страждають від наркотичної залежності - комплексний захід, який вимагає кваліфікованого підходу і терпіння. Найчастіше ефективна терапія можлива лише в спеціальних місцях - реабілітаційних центрах. Завдання даного закладу - екстрена допомога, реабілітація, а також повернення суспільству повноцінної особистості, яка вміє себе контролювати і порвала з згубною пристрастю.

Існує безліч різноманітних видів наркотиків, серед яких солі. Останнім часом в Україні залежність від них стає все більш поширеною проблемою, для усунення якої треба звернутися в сучасний наркологічний центр. Це дозволить зробити лікування наркоманії максимально ефективним і безпечним.

Метадон являє собою дуже небезпечну речовину, яке належати до категорії опіумних. Залежність від його вживання розвивається швидко, стає для людини і його оточення по-справжньому серйозним випробуванням. Лікування метадонової залежності важливо почати вчасно, довірити його грамотним професіоналам. Сучасний центр з лікування наркотичної залежності може запропонувати потрібну допомогу для швидкого і ефективного відновлення.

Наркоманія може стати дуже серйозною проблемою, яка зачіпає не тільки самого залежного, але і його оточення, родичів. Для багатьох це стає несподіванкою, через що виникають проблеми при виборі оптимального методу лікування. Можна зустріти багато оголошень, в яких пропонують вилікуватися від різних форм залежності максимально швидко. Але це далеко не завжди правильне рішення, тому що працює багато шахраїв. Оптимальним варіантом може стати реабілітаційний центр в Україні, який має перевіреною репутацією, може надати реальну допомогу. Потрібно розуміти, як підійти до вибору, щоб отримати кваліфіковане лікування.


1 2 3
Ліцензії та сертифікати


Відео