Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Статті


Як відійти від солей

Як відійти від солей? Питають ті, хто потрапили в пастку наркотику-психостимулятора, який називають сіль або мефедрону. Дезінтоксикаційна терапія - це перше, чого потребує наркозалежний. Після чого необхідний курс відновлення в реабілітаційному центрі - індивідуальні та групові заняття з психологом, психотерапія.

Ресоціалізація - головний крок в реабілітації нарко- та алкозалежних

Будь-яка залежність, будь то алкоголізм, наркоманія або ігроманія, руйнівно впливає на всі аспекти людського життя. Це погіршення фізичного здоров'я і психологічного стану, зниження якості спілкування з сім'єю, буквально знищення соціального життя залежного. І якщо вийти з запою або зняти ломку в центрі «Троїцький» (з використанням комплексу заходів щодо детоксикації) можна, в середньому, за 5-10 днів, то соціальні навички доведеться відновлювати з нуля. Це тривалий процес, що вимагає максимуму зусиль від пацієнта і злагоджених дій професійної команди реабілітологів.

Концепція формування залежності.

Залежність від хімічних речовин вважається хворобою не так давно. Цей термін використовується комітетом експертів ВООЗ лише в 1964 році. Він став використовуватися замість визначень «пристрасть» і «звикання». Фахівці ж визначають залежність як непереборне бажання до вживання психотропних сполук


Вживання наркотичних речовин, як і зловживання алкоголем, робить украй негативний вплив на весь організм. В першу чергу страждає психоемоційна складова. Без «кайфу» згасають позитивні переживання, їх замінює пригніченість, депресія. Далі страждають внутрішні органи, робота яких порушується. І, нарешті, організм звикає до наркотиків, вони вбудовуються в усі фізіологічні процеси, провокуючи захворювання і патології.

Формування залежності поділяється на три основних етапи. Швидкість протікання кожного залежить від типу вживаних речовин, а також індивідуальних особливостей організму.

Чи можливо лікування від наркоманії? У суспільстві склалася думка, що заняття подібного роду - абсолютно безнадійна справа. На перший погляд здається, що це дійсно так. У свою чергу, дане твердження підкріплюється розповідями родичів наркомана, які не один рік безуспішно намагаються витягти з прірви близької людини. Що стосується самих залежних, то мало хто з них дійсно вірить в можливість розірвати порочне коло, повернувшись до повноцінного життя.

Ми з усією відповідальністю заявляємо: наркоманія виліковна! Так, цей процес непростий, що вимагає маси зусиль і терпіння, проте, надія є!

Лікування людей, які страждають від наркотичної залежності - комплексний захід, який вимагає кваліфікованого підходу і терпіння. Найчастіше ефективна терапія можлива лише в спеціальних місцях - реабілітаційних центрах. Завдання даного закладу - екстрена допомога, реабілітація, а також повернення суспільству повноцінної особистості, яка вміє себе контролювати і порвала з згубною пристрастю.

1 2 3
Ліцензії та сертифікати