Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Статті

Rozmowa

Ви не знаєте, як поговорити з дитиною про наркотичну та алкогольну залежність?

Це важлива розмова, яку не можна відкладати, оскільки наші діти піддаються впливу наркотиків та алкоголю з різних джерел, включаючи школи, ігрові майданчики, засоби масової інформації та місця їх постійних зустрічей. Торговці наркотиками ховаються в найочевидніших місцях, очікуючи, щоб полювати дітей і зловити їх у свої лапи, пропонуючи наркотики з переконливою маркетинговою тактикою.

Подібно до того, як ми захищаємо наших дітей від хронічних захворювань, кору та інфекцій, розмови про наркотики та алкогольну залежність є ефективною стратегією захисту наших дітей від вживання наркотиків. Більшість батьків уникають цієї розмови, бо бояться, що передчасне ознайомлення їх із цими поняттями може мати неприємні наслідки.

Что будет когда откажешься от алкоголя

Коли ви припиняєте вживання алкоголю, ваш організм пройде через різні стадії відновлення, залежно від вашого ставлення до алкоголю. Хоча користь та наслідки відмови від алкоголю в вашому житті будуть різні для кожної людини, можна зробити деякі загальні припущення про те, що ви можете очікувати.


Нижче наведено деякі фізичні, психологічні та життєві переваги, які ви можете очікувати, коли ви припиняєте пити.


Міжнародна статистична класифікація хвороб та пов'язаних з ними проблем (Міжнародна класифікація хвороб - МКХ) визначає залежність як хворобу (МКХ: Глава V, Блок F, F 10.2). Для діагностики алкогольної залежності має бути виявлено як мінімум три з наступних симптомів протягом 12 місяців:

Алкоголь та енергетичні напої

Шкідливість змішування алкоголю і енергетичних напоїв відома через серцево-судинні ризики. Однак дослідники також звертають увагу на знижене сприйняття ефектів алкоголю, що збільшує ризик отримання травм серед споживачів. Комбінація алкоголю і енергетичних напоїв сприяє виникненню небезпечних ситуацій через переоцінку споживачем своїх можливостей. Цей стан може сам по собі змусити людину продовжувати споживання алкоголю та збільшувати ризик.

Лірика

Прегабалин и злоупотреблениеПрегабалін, також відомий як Лірика, використовується для лікування різних станів, включаючи невропатичний біль, епілепсію та тривожні розлади. Однак його потенціал для зловживання та залежності став предметом обговорення в медичній спільноті. Центр "Троїцький" пропонує інноваційні методи лікування залежності від прегабаліну, забезпечуючи пацієнтам ефективний та безпечний шлях до одужання


Як відійти від солей

Як відійти від солей? Питають ті, хто потрапили в пастку наркотику-психостимулятора, який називають сіль або мефедрону. Дезінтоксикаційна терапія - це перше, чого потребує наркозалежний. Після чого необхідний курс відновлення в реабілітаційному центрі - індивідуальні та групові заняття з психологом, психотерапія.

1 2 3
Ліцензії та сертифікати