Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Арт-терапія в реабілітаційному центрі: Історія життя, яке могло б бути моїм

Арт-терапія в реабілітаційному центрі: Історія життя, яке могло б бути моїм


У реабілітаційному центрі "Троїцький" для алкоголіків та наркоманів відбулося унікальне захід мистецької терапії на тему "Життя, яке могло б стати моїм". Ця подія спрямована на допомогу учасникам осознати цінності трізвого життя, мотивувати їх до одужання та допомогти їм уявити, яке могло б стати їхнє життя, якби вони не почали споживати наркотики чи алкоголь.


Мета та завдання заходу

Мета мистецької терапії в реабілітаційному центрі "Троїцький" має кілька аспектів. По-перше, це допомога учасникам розібратися у своїх почуттях та думках щодо їхнього справжнього життя та того, яким могло б бути, якби вони обрали інший шлях. По-друге, це мотивація до одужання, створення атмосфери розуміння та підтримки з боку групи. По-третє, мистецька терапія допомагає учасникам виявити свій творчий та емоційний потенціал, що сприяє психологічному відновленню.


Життя, яке могло б стати моїм

Учасники заходу з різними життєвими історіями висловили свої думки та почуття через творчість. Вони зобразили на полотнах та аркушах паперу свої уявлення про те, яким могло б бути їхнє життя, якби вони не почали споживати наркотики чи алкоголь. Деякі зображення відображають щасливі родинні моменти, успішну кар'єру, здоровий спосіб життя та гармонію з собою. Інші роботи відображають глибокі розчарування, втрачені можливості та порожнечу, залишену внаслідок залежності.


Мистецька терапія в дії

Захід включав різні види мистецької терапії, такі як малювання, ліплення, музика та танець. Учасники з великим ентузіазмом приступили до роботи, висловлюючи свої думки та почуття через творчість. Під час заходу відбувалася активна дискусія та взаємодія між учасниками, що сприяло створенню підтримуючої атмосфери та обміну досвідом.

История жизни1

Досягнення результатів

Після завершення заходу були помітні позитивні зміни у учасників. Багато з них висловили глибокий рефлексивний досвід та осознаність важливості здорового способу життя. Роботи учасників стали своєрідним дзеркалом їхнього внутрішнього світу та дали їм можливість подивитися на своє життя та майбутнє по-новому.


Висновок

Захід мистецької терапії на тему "Життя, яке могло б стати моїм" у реабілітаційному центрі "Троїцький" виявився ефективним інструментом для спонукання саморефлексії, мотивації та психологічного відновлення учасників. Це ще один крок вперед на шляху до їхнього одужання та повей.


Ліцензії та сертифікати