Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Реабілітаційний центр з лікування наркоманії і алкоголізму в Києві

Комплексне професійне лікування наркоманів і алкоголіків в Україні.
Нерелігійна 12 крокова програма для залежних!

Лікування нарко та алко-залежності в Україні
Ефективна і перевірена програма лікування наркоманії і алкоголізму в Києві
Лікування наркоманії
Лікування алкоголізму
Лікування ігроманії
Лікування співзалежності
Що ми пропонуємо?
Послуги по лікуванню наркоманії та алкоголізму в Києві
Цілодобовий стаціонар
Комфортне 24/7 стаціонарне відділення для нарко та алко-залежних
Денний стаціонар
Денне стаціонарне відділення для наркоманів і алкоголіків
Детоксикація
Зняття ломки і виведення з запою - допомога у виборі програми детоксикації для залежних
Психолог
Щоденна допомога кваліфікованого психолога центру доступна для кожного клієнта
Співзалежність
Регулярні заняття для батьків, постійні консультації родичів наших клієнтів
Консультації
Щомісячні обов'язкові консультації з особистим психотерапевтом кожного клієнта нашого центру
Адаптація та ресоціалізація
Спеціальна програма з освоєння навичок життя в соціумі для всіх клінтів нашого центру
Групи самодопомоги
Постійні групові заняття в центрі і відвідування груп самодопомоги за типом АА і АН
Наші фахівці


Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу
Лікар нарколог, вищої категорії
Консультант з хімічної залежності
Консультант з хімічної залежності

Комплексна програма реабілітації для наркоманів і алкоголіків в Києві


Ми команда однодумців - психологів, наркологів, консультантів по хімічної залежності, які зібралися разом з метою донести Вам об'єктивну, правдиву інформацію про алкоголізм, наркоманію і про способах їх лікування в Києві і Україні. Ми готові допомогти будь-якому охочому подолати проблему залежності, навчити жити залежної людини не вдаючись до саморуйнівної поведінки, стати щасливими, повноцінними і гармонійними людьми. Програма нашого центру це штаті Міннесота програма реабілітації "12 Кроків". Ми знаємо як і можемо навчити будь-якого залежного радіти життю не вдаючись до наркотиків і алкоголю. Дайте собі шанс, головне це бажання!Реабілітаційний центр для залежних

На сьогоднішній день великою проблемою для багатьох сімей є наркоманія і алкоголізм. Коли близька людина страждає від залежності, жити з ним під одним дахом стає просто неможливо.
Хтось пробує боротися самостійно, а хтось не усвідомлює своєї проблеми, і вважає, що у нього все в порядку. Допоможе впоратися з такою ситуацією реабілітаційна клініка «Троїцький». Ми успішно повертаємо до нормального життя людей з подібною залежністю вже більше 14 років.

Перший крок до здорового життя


Дуже важливо для ефективного лікування наркоманії і алкоголізму саме усвідомлення проблеми. Іноді хворий може зробити це самостійно і усвідомлено піти лікуватися, але в більшості випадків для цього доводиться добре попрацювати психологам, а іноді та психотерапевтів. Наш реабілітаційний центр для залежних має в штаті досвідчених дипломованих та сертифікованих фахівців, які легко можуть знайти підхід до будь-якого пацієнта. Ми з 2007 року приймаємо на стаціонарне лікування тих, кому важливо повернутися до повноцінного життя.

Основою нашого лікування для жителів України є всесвітньо відома ефективна методика «12 кроків». Це штаті Міннесота модель, яку використовують багато клінік як нашої держави, так і всього Світу. Крім цього, наші висококваліфіковані доктори застосовують в процесі реабілітації наступні методи терапії:

 • когнітивну;
 • арт-терапію;
 • поведінкову;
 • гештальт-терапію.

 • В процесі лікування наш центр допомоги залежним проводить:

  • групові та індивідуальні тренінги;
  • відеолекції;
  • сімейне консультування;
  • інформаційні лекції;
  • соціальні та психологічні тренінги;
  • культурно-масові заходи;
  • спікерські заняття.


  Після проходження основного курсу наші фахівці допомагають розробити програму тверезості, і у разі необхідності надають підтримку у вигляді після реабілітаційного консультування.


  Процес лікування


  Наш притулок для стражденних залежних людей розділений на два будинки. Жінки та чоловіки проживають окремо. Вся навколишня територія потопає в зелені, адже прогулянки теж грають дуже важливу роль в проведенні лікування.

  Весь реабілітаційний процес розділений на етапи. Це дозволяє підійти до проблеми комплексно, і максимально ефективно домогтися результату, а в наслідок закріпити його. Всього існує 4 етапи:

  1. Підготовчий - консультування, детоксикація медичними засобами, мотивація.
  2. Основний - стаціонарне перебування в центрі, в момент якого проводяться тренінги, семінари, психологічні заходи.
  3. Адаптація до тверезого життя - це вже амбулаторне лікування, під час якого пацієнт перебуває вдома, але ще продовжує відвідувати реабілітаційний центр.
  4. Підтримка тверезості - проводиться індивідуальне консультування, вже одужав людина намагається в цей момент жити повноцінним життям, але ще бере участь в заходах центру і відвідує групу взаємодопомоги.

   Ціна лікування наркоманії та алкоголізму

   У центрі реабілітації ціни різні. Можливо проходження лікування як стаціонарно, так і амбулаторно. Ми практикуємо індивідуальний підхід до проблеми окремого пацієнта, так що готові підбирати під нього метод лікування. У кожного залежної людини своя історія, і тому в нашому центрі можлива як примусова форма лікування, так і анонімна реабілітація.


   Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

   095 522 15 73

   098 258 41 69

   Або замовте дзвінок!

   Новини реабілітаційного центру
   Сегодня ребятам была проведена лекция про Гепатиты.  Детальніше
   Наркоманія може стати дуже серйозною проблемою, яка зачіпає не тільки самого залежного, але і його оточення, родичів. Для багатьох це стає несподіванкою, через що виникають проблеми при виборі оптимального методу лікування. Можна зустріти багато оголошень, в яких пропонують вилікуватися від різних форм залежності максимально швидко. Але це далеко не завжди правильне рішення, тому що працює багато шахраїв. Оптимальним варіантом може стати реабілітаційний центр в Україні, який має перевіреною репутацією, може надати реальну допомогу. Потрібно розуміти, як підійти до вибору, щоб отримати кваліфіковане лікування. Детальніше
   «Аптечні наркотики» (АН) - загальновживана назва лікарських препаратів, які можна купити в аптеці, часто навіть без рецепта, і які використовуються споживачами наркотиків в немедичних цілях для досягнення стану, схожого на наркотичне сп'яніння. Маються на увазі аптечні препарати, що вживаються самі по собі, в поєднанні з іншими, а також використовувані в процесі приготування (прекурсори) інших наркотичних речовин. Детальніше
   В даний час метадон відомий як засіб замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для лікування опіоїдної залежності. Але є у нього і зворотна сторона медалі - нелегальне використання, коли наркозалежний чоловік набуває виготовлене кустарним способом речовина. Вживання нелегального метадону несе серйозні ризики для здоров'я і життя споживача наркотиків. Детальніше
   Ліцензії та сертифікати


   Відгуки про наш центр
   Випускники нашого центру - наша гордість!
   Наші партнери

   Реабілітаційний центр для наркоманів і алкоголіків "Троїцький" в Києві працює по Міннесотського програмі реабілітації "12 Кроків" Ми відкриті до співпраці і завжди намагаємося налагоджувати контакти з подібними реабілітаційними центрами в Україні і за її межами.

   Ми завжди готові поділитися досвідом нашої роботи з аналогічними клініками для залежних і з задоволенням приймемо чужий досвід для нашої роботи.