Ліцензія МОЗ України № 459019
Працюємо 24/7
(‎095)5221573 (‎098)2584169
UA / RU

Реабілітаційний центр з лікування наркоманії і алкоголізму в Києві

Комплексне професійне лікування наркоманів і алкоголіків в Україні.
Нерелігійна 12 крокова програма для залежних!


Реабілітаційний центр для залежних

На сьогоднішній день великою проблемою для багатьох сімей є наркоманія і алкоголізм. Коли близька людина страждає від залежності, жити з ним під одним дахом стає просто неможливо.
Хтось пробує боротися самостійно, а хтось не усвідомлює своєї проблеми, і вважає, що у нього все в порядку. Допоможе впоратися з такою ситуацією реабілітаційна клініка «Троїцький». Ми успішно повертаємо до нормального життя людей з подібною залежністю вже більше 14 років.

Перший крок до здорового життя


Дуже важливо для ефективного лікування наркоманії і алкоголізму саме усвідомлення проблеми. Іноді хворий може зробити це самостійно і усвідомлено піти лікуватися, але в більшості випадків для цього доводиться добре попрацювати психологам, а іноді та психотерапевтів. Наш реабілітаційний центр для залежних має в штаті досвідчених дипломованих та сертифікованих фахівців, які легко можуть знайти підхід до будь-якого пацієнта. Ми з 2007 року приймаємо на стаціонарне лікування тих, кому важливо повернутися до повноцінного життя.

Основою нашого лікування для жителів України є всесвітньо відома ефективна методика «12 кроків». Це штаті Міннесота модель, яку використовують багато клінік як нашої держави, так і всього Світу. Крім цього, наші висококваліфіковані доктори застосовують в процесі реабілітації наступні методи терапії:

 • когнітивну;
 • арт-терапію;
 • поведінкову;
 • гештальт-терапію.

 • В процесі лікування наш центр допомоги залежним проводить:

  • групові та індивідуальні тренінги;
  • відеолекції;
  • сімейне консультування;
  • інформаційні лекції;
  • соціальні та психологічні тренінги;
  • культурно-масові заходи;
  • спікерські заняття.


  Після проходження основного курсу наші фахівці допомагають розробити програму тверезості, і у разі необхідності надають підтримку у вигляді після реабілітаційного консультування.


  Процес лікування


  Наш притулок для стражденних залежних людей розділений на два будинки. Жінки та чоловіки проживають окремо. Вся навколишня територія потопає в зелені, адже прогулянки теж грають дуже важливу роль в проведенні лікування.

  Весь реабілітаційний процес розділений на етапи. Це дозволяє підійти до проблеми комплексно, і максимально ефективно домогтися результату, а в наслідок закріпити його. Всього існує 4 етапи:

  1. Підготовчий - консультування, детоксикація медичними засобами, мотивація.
  2. Основний - стаціонарне перебування в центрі, в момент якого проводяться тренінги, семінари, психологічні заходи.
  3. Адаптація до тверезого життя - це вже амбулаторне лікування, під час якого пацієнт перебуває вдома, але ще продовжує відвідувати реабілітаційний центр.
  4. Підтримка тверезості - проводиться індивідуальне консультування, вже одужав людина намагається в цей момент жити повноцінним життям, але ще бере участь в заходах центру і відвідує групу взаємодопомоги.

   Ціна лікування наркоманії та алкоголізму

   У центрі реабілітації ціни різні. Можливо проходження лікування як стаціонарно, так і амбулаторно. Ми практикуємо індивідуальний підхід до проблеми окремого пацієнта, так що готові підбирати під нього метод лікування. У кожного залежної людини своя історія, і тому в нашому центрі можлива як примусова форма лікування, так і анонімна реабілітація.


   Є питання? Дзвоніть прямо зараз!

   095 522 15 73

   098 258 41 69

   Або замовте дзвінок!

   Лікування нарко та алко-залежності в Україні
   Ефективна і перевірена програма лікування наркоманії і алкоголізму в Києві
   Лікування наркоманії
   Лікування алкоголізму
   Лікування ігроманії
   Лікування співзалежності
   Наші фахівці


   Практичний психолог. Гештальт-терапевт. Керівник терапевтичного процесу
   Лікар нарколог, вищої категорії
   Що ми пропонуємо?
   Послуги по лікуванню наркоманії та алкоголізму в Києві
   Цілодобовий стаціонар
   Комфортне 24/7 стаціонарне відділення для нарко та алко-залежних
   Денний стаціонар
   Денне стаціонарне відділення для наркоманів і алкоголіків
   Детоксикація
   Зняття ломки і виведення з запою - допомога у виборі програми детоксикації для залежних
   Психолог
   Щоденна допомога кваліфікованого психолога центру доступна для кожного клієнта
   Співзалежність
   Регулярні заняття для батьків, постійні консультації родичів наших клієнтів
   Консультації
   Щомісячні обов'язкові консультації з особистим психотерапевтом кожного клієнта нашого центру
   Адаптація та ресоціалізація
   Спеціальна програма з освоєння навичок життя в соціумі для всіх клінтів нашого центру
   Групи самодопомоги
   Постійні групові заняття в центрі і відвідування груп самодопомоги за типом АА і АН

   Комплексна програма реабілітації для наркоманів і алкоголіків в Києві


   Ми команда однодумців - психологів, наркологів, консультантів по хімічної залежності, які зібралися разом з метою донести Вам об'єктивну, правдиву інформацію про алкоголізм, наркоманію і про способах їх лікування в Києві і Україні. Ми готові допомогти будь-якому охочому подолати проблему залежності, навчити жити залежної людини не вдаючись до саморуйнівної поведінки, стати щасливими, повноцінними і гармонійними людьми. Програма нашого центру це штаті Міннесота програма реабілітації "12 Кроків". Ми знаємо як і можемо навчити будь-якого залежного радіти життю не вдаючись до наркотиків і алкоголю. Дайте собі шанс, головне це бажання!


   Новини реабілітаційного центру
   У реабілітаційному центрі "Троїцький" для алкоголіків та наркоманів відбулося унікальне захід мистецької терапії на тему "Життя, яке могло б стати моїм". Ця подія спрямована на допомогу учасникам осознати цінності трізвого життя, мотивувати їх до одужання та допомогти їм уявити, яке могло б стати їхнє життя, якби вони не почали споживати наркотики чи алкоголь. Детальніше
   У реабілітаційному центрі "Троїцький" проведено успішну сесію арт-терапії, метою якої було покращення взаємодії та комунікації в групі. У рамках заходу учасники групи зосередилися на творчому процесі фарбування пасхальних яєць. Детальніше
   У цю суботу в реабілітаційному центрі "Троїцький" відбулося захід арт-терапії під назвою "Кувшин Бажань", яка суттєво впливає на процес одужання та реабілітації учасників. Детальніше
   Учора у нашому реабілітаційному центрі "Троїцький" відбулося захід, присвячений мистецькій терапії, під назвою "Проект Реабілітація". Метою цього проекту було не лише діагностика групової динаміки, а й згуртування групи, а також розвиток комунікативних навичок учасників. Мистецька терапія надає унікальну можливість виразити свої думки, емоції та переживання через творчі процеси, що є ефективним інструментом у роботі з різними групами людей. Детальніше
   Ліцензії та сертифікати


   Відгуки про наш центр
   Випускники нашого центру - наша гордість!
   Наші партнери

   Реабілітаційний центр для наркоманів і алкоголіків "Троїцький" в Києві працює по Міннесотського програмі реабілітації "12 Кроків" Ми відкриті до співпраці і завжди намагаємося налагоджувати контакти з подібними реабілітаційними центрами в Україні і за її межами.

   Ми завжди готові поділитися досвідом нашої роботи з аналогічними клініками для залежних і з задоволенням приймемо чужий досвід для нашої роботи.